Bankamatik kartı bulunan vatandaşların bayram edecek tercihi son dakika müjdeli haber geldi. Bankamatik kartlarına 15.000 TL ile 25000 TL arası ödeme yapılacak. İşte detaylar ve çok daha fazlası haberimizin devamında...

Bankamatik kartı bulunan vatandaşların bayram edecek tercihi son dakika müjdeli haber geldi. Bankamatik kartlarına 15.000 TL ile 25000 TL arası ödeme yapılacak. İşte detaylar ve çok daha fazlası haberimizin devamında...

Koronavirüsü pandemisi şartlarında çalışmakta zorluk çeken ya da işini kaybeden vatandaşların acil nakit gereksinimlerini gidermeleri açısından hükümet yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarla beraber başta kamu bankaları olmak üzere pek çok özel banka, harekete geçerek vatandaşların nakit ihtiyaçlarını giderecek çeşitli kampanyalara imza atmaya başladı.

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar açısından yürütülmekte olan son dakika kampanyasında, hesapları 15.000 TL ile 25000 TL arasında ödeme yapılacağı açıklandı. Başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların kimlik numaraları üzerinden yapacakları bu sorgulama işlemleri ile beraber 15 bin TL ile 25 bib TL arasında ödemeleri anında kendi banka hesaplarına yatırmaları mümkün olacak.

Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar, hızlı bir biçimde başvuru işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyası açısından SMS servislerini ya da internet servislerini kullanabilir. Cep telefonları üzerinden atılacak mesaj ile beraber kimlik numarası üzerinden yapılacak kredi notu sorgulaması işlemleri, vatandaşın 15.000 TL ile 25000 TL arasında ödeme alıp alamayacağını tespit edecektir.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

emekliye-kosulsuz-sartsiz-yilda-iki-defa-1100-tl-odenecek-bankaya-gitmeden-atmden-alabilirsiniz-3

Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar açısından başlatılan bu kampanyada, bankamatik kartı bulunan vatandaşlar, şubelere dahi gitmelerine gerek olmadan internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kendi hesaplarına ödeme işlemlerini yapabilecek.

DenizBank

Denizbank üzerinden İlker kredisi başvurusu işlemlerini gerçekleştirecek yurttaşlar, SMS atmak suretiyle anında sonuç alabilir veya banka hesabının bulunması durumunda bankanın mobil uygulamasına erişim sağlayarak işlemlerini gerçekleştirebilir.

Akbank

Akbank üzerinden başlatılmak da olan kampanyada ise banka hesabı bulunan vatandaşların, Akbank resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirecekleri başvuru işlemleri ile beraber anında kredi onay almaları mümkündür. Akbank direkt uygulamasından banka şubesine dahi gitmelerine gerek olmadan vatandaşların, bankamatik kartına bu ödemeleri yatırmaları mümkündür. Akbank müşterisi olan ve internet bankacılığı kullanmakta olan vatandaşlar ise yeni ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri açısından Akbank direkt uygulamasını erişim sağlayarak kredi onayı aldıktan sonra hesaplarına para yatırmaları durumunda istedikleri zaman banka ATM sinden kendi bankamatik uygulamaları üzerinden çekim işlemlerini yapabilir.