Bankaların Emekliye Özel 10000 TL'ye Varan Nakit Kampanyası Bitiyor! Geç Kalmayın. Halkbank, Denizbank ve Ziraat Bankası'nın emeklilere özel sağladıkları son ihtiyaç kredisi imkanları ile emekliye özel kredi kampanyalarına yenileri de eklenmiş oldu. Yılbaşının da etkisiyle bankaların yaptıkları kampanyalar oldukça arttı ve hem emekliler hem de diğer tüm vatandaşlar için yeni yeni kredi fırsatları doğdu. Nakit para bulmakta güçlük çeken ve nakit paraya ihtiyaç duyan emeklilerin adı geçen bankalardan şubeye gitmelerine gerek kalmadan üç bankanında emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanaran 10.000 Türk Lirası'na varacak miktarda krediye erişim imkanı bulabilmeleri mümkün.

Emeklilerin acil nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmeleri için adeta bir fırsat niteliği taşıyan bankaların sunmuş olduğu çeşitli ihtiyaç kredisi imkanları emeklileri bekliyor.

Bankaların Emeklilere Özel Olarak Sağladığı İhtiyaç Kredisi İmkanlarının Detayları:

1. Halkbank:

Halkbank'ın internet sitesinden ya da şubeye giderek gerçekleştirebileceğiniz başvuruyla yararlanabileceğiniz 10.000 Türk Lirası'na kadar varan ihtiyaç kredisi imkanını günün her saatinde değerlendirebilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde paranız hesabınıza hızlıca yatırılacaktır. Emeklilere yönelik sık sık bu gibi kredi imkanları ve kampanyalar sağlayan bir kamu bankası oluşuyla bilinen Halkbank'ın kampanyalarını takip etmekte yarar var.

bankalarin-emekliye-ozel-10000-tlye-varan-nakit-kampanyasi-bitiyor-gec-kalmayin1

2. Denizbank:

Denizbank'ın sağlamış olduğu ihtiyaç kredisi imkanından herkes yararlanamıyor. Denizbank'ın 10.000 Türk Lirası'na varan emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için emekli maaşınızı Denizbank'tan alıyor olmanız gerekmekte. Eğer ki emekli maaşınızı Denizbank'tan alıyorsanız Denizbank şubesine giderek, Denizbank'ın internet bankacılığından veya SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunabilir; miktarı 10.000 Türk Lirası'na varan krediye 90 gün öteleme ve 36 aya varan vadeyle erişme imkanı elde edebilirsiniz.

3. Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, emekli maaşını bankalarına taşıyan müşterileri için zaten halihazırda maaşlarının otuz katına kadar çıkan kredi imkanları tanımaktayken, bu kredi imkanlarına bir yenisi daha Ziraat Bankası'nın emekliye özel son ihtiyaç kredisi kampanyası ile eklenmiş oldu. Ziraat Bankası'nın, 2.000 Türk Lirası ile 10.000 Türk Lirası arasında değişkenlik gösteren miktarlardaki kredilerinden faydalanma imkanına sahip olan emekliler bu imkanı hemen şimdi değerlendirebilmek için Ziraat Bankası'nın internet sitesinden günün her saatinde kredi başvurusunda bulunabilirler. Şubeye giderekte kredi için başvuruda bulunulabiliyor.