Eylül ve Ekim aylarında birçok banka akaryakıt kampanyaları düzenliyor. Bankaların düzenlemiş olduğu akaryakıt kampanyalarını sizler için derledik.

Akaryakıt fiyatlarındaki artış müşterileri yeni arayışlar içersine soktu. Sizler için bankaların düzenlediği akaryakıt kampanyalarını bu haberimizde derledik. Peki hangi bankalar akaryakıt kampanyası düzenliyor? Hangi bankalar akaryakıt alımında ne kadar iade ediyor, ne kadar puan veriyor? Devamı kampanya detaylarıyla haberimizde...

Yapı Kredi Bankası

yapi-kredi-shell

Yapı Kredi, World üyesi Shell istasyonlarında 4 adet 125TL ve üzeri akaryakıt alımına 50TL Yapı Kredi Shell Puan veriyor.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Yapı Kredi'nin benzer bir kampanyası OPET istasyonlarında yapıcak akaryakıt alımı için de mevcut.

opet-yapi-kredi

Yapı Kredi Opet istasyonlarında yapılacak her 125 TL ve üzeri akaryakıt alımınızın %2’si kadar, tek işlemde en fazla 5 TL, toplamda 50 TL Opet Puan veriyor.

Garanti BBVA 

bp-garanti-bbva

Garanti BBVA,  Bonus üyesi BP istasyonlarında yapılacak ilk 125 TL ve üzeri dört ayrı akaryakıt ödemelerine 40 TL puan veriyor. Ayrıca Bonus üyesi ve BonusFlaş ile BP’de Araçta Ödeme sistemine dahil BP istasyonlarında yapılacak ilk 125 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde bir defaya mahsus olmak üzere ekstra 10 TL bonus kazanımı ile toplamda 50 TL puan kazanabilirsiniz.

İş Bankası

opet-maximum

İş Bankası,  Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan veriyor.

Akbank

petrol-ofisi-akbank

Akbank, kampanyaya katılan Axess üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamasına, 8 Ekim’e kadar kampanyaya katılan PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında geçerli 40 TL chip-para hediye ediyor.