Ekonomi

Bankalardan faizsiz kredi müjdesi! Faizsiz taşıt ve ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

Bankalar kârlılık oranını artırmak için ciddi bir rekabete girişmişken, tüketicilere özel faizsiz kredi sunmaya başlayan Türkiye Finans, Yapı Kredi ve Denizbank’tan açıklamalar geldi. Peki faizler yüzde kaç olarak uygulanıyor? En uygun krediyi hangi banka veriyor?

Türkiye Finans Katılım Bankasından Faizsiz Taşıt Kredisi Finansmanı

Türkiye Finans Katılım, faizsiz taşıt kredisi finasnmanı başlattı. Yapılan açıklamada anlaşmalı araç markaları için faiz oranı yüzde 0 olarak uygulanacak. Bankanın açıklaması şu şekilde, “Bankamız, yerli üretime destek amacıyla tüm yerli otomobillerde yüzde 49 kâr oranıyla kredi veriyor. Sıfır kilometre anlaşmalı marka modellerinde ise bu rakam yüzde 0 olarak uygulanacak. Tüm araçlarda ise yüzde 1’den başlayan kâr oranları ile faizsiz taşıt kredisi veriliyor”

Denizbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Faizsiz ihtiyaç kredisi almak isteyenler, Denizbank’a başvurarak kredi alabiliyor. Denizbank üzerinden 2 farklı otomatik ödeme verme şartıyla sunulan bu kampanyadaki vade oranı ise 12 ay. Bankadan 1000 TL’yi 12 ay vadede aylık 83,33 TL’lik taksit ödeyerek alabilen tüketiciler aylık maliyet ve yıllık maliyet oranı %0 olan bu krediyi ayrıca ‘0’ masraf ile alabilecek.

Yapı Kredi’den Sıfır Faizli Araç Kredisi

Bankadan Ford Finans taşıt kredisi alarak ‘Focus’ modeli hariç tüm 2018 MY sıfır kilometre Ford binek araçlar 25 ay vadeye kadar faizsiz olarak sunulacak. 50 bin TL’ye kadar alınabilecek bu araçların yanı sıra 2019 MY sıfır kilometre Focus, Ecosport ve Fiesta modelleri için de 12 ay vadeye kadar 60 bin TL’lik sıfır faizli kredi alınabilecek.

Not: Başvuruların direkt banka şubelerine yapılması gerekiyor.

Kaynakhttps://www.emlak365.com/tasit-kredisi/denizbank-turkiye-finans-ve-yapi-kredi-bankasi-faizsiz-kredi-mujdesi-h24981.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı