EkonomiGündem

Bankalardan bu sabah yeni bir duyuru paylaşıldı! Faiz oranları değişti!

Bankalardan bu sabah yeni bir duyuru paylaşıldı! Faiz oranları değişti! Bankalardan bu sabah yeni bir duyuru paylaşıldı. Bankalar aracılığıyla nakit almak için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaklara duyuru yapıldı. Nakit paraya ihtiyacınız olması durumunda başvurunuzu yaparak 5 dakika içerisinde sonuç alabileceksiniz. Garanti BBVA, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank Akbank ve PTT üzerinden kredi sağlayan Aktifbank kampanyalarını duyurdu. Düşük faizli kredi verecek olan bu bankalar, 36 aya kadar sadece 50.000 TL ödeme yapacak.

Sadece ihtiyaç kredileri için değil, konut ve taşıt kredisi alacak olanlar için de duyuru yapıldı. Nakdi kredi alacak olanlar uygun faiz oranları ile aynı gün destek ödemelerini yapacaklar. Banka, ortak kampanya yaparak vatandaşlara düşük faizli kredi vereceğini duyurdu. 31 Ağustos tarihine kadar bankalardaki şartları sağlayanlara aynı gün kredi ödemesi yapılacak ve bu kredilerde gelir belgesiz işlem yapılacak. Banka, kredi notuna göre işlem yapacak kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir.

Garanti Bankası kredi faiz oranları değişti!

Garanti Bankası’ndan kredi almak isteyenler için taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını aynı şartları sağlıyorsa değiştirdi.

  • Taşıt kredisi: %2.64
    Tüketici kredisi: %2,96
    Konut kredisi: %2,99

Garanti Bankası aracılığıyla kredi başvurusu yapacak kişiler en yakın banka şubelerine giderek işlem yapabilecekler. Bu bankalardan kredi almak isteyenlere 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan Garanti BBVA bankası, özellikle mobil uygulama üzerinden de kredi veriyor. İşlemler mobil uygulama üzerinden daha düşük faiz oranları ile yapılmaktadır.

Ziraat Bankası konut kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını güncelledi!

Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi alacak kişiler faiz oranlarını merak ediyor. Nakit ihtiyacınız varsa bu bankadan düşük faizli kredi alabilirsiniz. 31 Ağustos’a kadar ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,79 olarak güncellendi. Taşıt kredisi 1,59, konut kredisi 120 ay vade 1,36 oldu. Başvurular kimlik ve gelir belgeleri ile banka şubelerinden yapılır. Bu sayede başvurunuzu yapabilecek ve onaylanan kredi tutarını aynı gün içerisinde hesabınıza yatırabileceksiniz.