Bankalarda Nakit İsteyenlere 10.000 TL ödeme Olacak! 10.000 TL için şartlar ve başvuru nasıl? Nakit ihtiyacı olan kişiler başvurularını hızlı birşekilde yaparak on bin tl ödeme alabilecek.

Bankalarda Nakit İsteyenlere 10.000 TL ödeme Olacak! 10.000 TL için şartlar ve başvuru nasıl? Nakit ihtiyacı olan kişiler başvurularını hızlı birşekilde yaparak on bin tl ödeme alabilecek. Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişilerin banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda ve daha önce bankalardan düzenli olarak kredi veya kredi kartı kullanmış olması durumunda nakit alacağı haberi geldi. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek hızlı bir şekilde kredi onayı alabilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka üzerinden başvuru yapacak olan kişiler başvurularını 5 dakika içerisinde öğrenebiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Sms ile başvuru yapılıyor

Cep telefonunuz üzerinden bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak, Yapı Kredi Bankası, 10000 TL kredi başvurusu için bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere sonucunu verecek, onaylanan tutar, hemen kendi hesabınızda göreceksiniz. 

nakit-para (2)

Banka hesabı olan kişiler, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasını kullanarak nakit ihtiyaçları her nezaman olursa olsun başvurusunu gerçekleştirerek, 36 ay vadeli 10000 TL nakit kredi kullanabiliyor. Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler başvurularını ayrıca bankanın ATM'si ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de yapabiliyor. Yapılan bu kampanyada banka ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme imkanı sunarken, sadece bireysel olan müşterilerin bu kampanyaya katılması için olanak sağlamaktadır. sigortalı olarak çalışan veya emekli olan vatandaşlar başvurularını yapmadan önce düzenli olarak bir gelir belgesinin olması ve banka kredi puanının da 1200 ve üzerinde olmasını, sorgulaması gerekiyor.