Ekonomi

Bankalar Lebalep Doldu Taştı! 3 Bankadan Artık Vatandaşlara 100.000 TL Nakit Belgesiz Verilecek Dendi

Bankalar, yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank tarafından başlatılan kampanyalarda bankalar üzerinden kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi olabileceği haberi geldi. Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanarak şartları uygun olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşları 100000 TL ödeme verilecek ve 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulabilecektir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların devlet bankası olmasından dolayı bu bankaları tercih ettiğini biliyoruz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar, 100.000 TL için ödeme almak istiyorlarsa, 24 ay vadeli krediye hemen alabilmektedir. Ziraat Bankası kredi almak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay ertelemeli olarak sizlere 24 ay vadeye kadar kredi verirken, şubeler üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, diğer bankadaki olan borçlarınızı da kapatmak isteyecektir.

Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank

Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank tarafından başvurularını gerçekleştirecek ve 100.000 TL kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeden önce kredi puanı uygun olması gerekiyor. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm bireylerin 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli krediler için hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştireceğini söyleyebiliriz. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi alacak olan tüm vatandaşlara banka SMS ile ihtiyaç kredisi veriyor. QNB Finansbank üzerinden de cep telefonunuz aracılı ile birlikte SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.