Ekonomi

Bankalar Kapınızı Çaldı! Acil nakit isteyenlere 25000 TL ödeme veriyor, Kaçırılmayacak fırsat!

Bankalar üzerinden 25 bin TL kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 36 ay vadeli yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlandığı açıklandı. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, 25000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm kişiler bireysel kredi imkanından faydalanarak, aşağıdaki bankalar üzerinden SMS ile başvuru yaparak, hemen kredi kullanabiliyor. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak alacakları kredilerde kredi puanı 1200 üzerinde olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirebileceğini de söylemek isteriz.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank üzerinden 36 ay vadeli ve düşük faiz oranları ile birlikte sizlere verilecek olan Masrafsız İhtiyaç kredilerinde şartları uygun olan vatandaşların aynı gün içinde hesaplarına yatırılacak olan ödemeler ile birlikte kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu, SMS ile yapmak isteyen kişiler TC kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebiliyor. Başvuru yaptıktan hemen sonuç kredi şartlarına uygun olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan Finansbank 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için şartları uygun olan kişilere anında kredi desteği vereceğini açıkladı.

Akbank

Akbank üzerinden kredi başvuru yapacak olan kişiler 25000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Akbank şubelerine gitmeden, Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurularda, nakit ihtiyacı olan kişilere 25000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da hemen aynı gün içinde kullandırılmaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi alabilmektedir.