Ekonomi

Bankalar Duyurdu! Peş Peşe Açıklandı! İnternetten Hesabınıza 45000 TL Alın, 90 Gün Borç Ödemeyin

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından yapılan duyuruda, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 36 ay vadeli gelir belgesiz 45000 TL kredi ödemesi verilecek ve ilk taksit ödemenizi 90 gün ödemeyeceksiniz. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak sağlanacak olan bu kredilerde de şartlara uygun olan vatandaşlar, aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alacaklardır.

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişiler için aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırarak, 5 dakika içerisinde kredi işlemlerini yaparak hızlı bir şekilde kredi vereceğini açıkladı.

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank

3 banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi puanı uygun olması durumunda banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte, şubelere gitmeden işlemlerini hemen yapabileceğini söyleyebiliriz.

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden kredi politikalarına uygun olan tüm bireysel müşteriler, 45000 TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapması durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadır.

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacak olan tüm kişiler başvurularını gerçekleştirir gerçekleştirmez hemen hesaplarına ödemeler alabilmektedir. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen dolmadan taşların 3 ay ertelemeli olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması da isteniyor.