Yatırımcıların arama motorlarına sık sık mevduat faiz oranlarını sorgulatıyor. Avantajlı faiz sıkı takip başladı.

Ülkemizde yatırım yapmak isteyenlerin en sık başvurduğu tercihlerden birisi de bankaların mevduat hesapları olarak öne çıkıyor. Yatırımcının hem kazanç elde etmek hemde elindeki yatırımlık mevduatı güvenli bir biçimde muhafazasını sağlamak amacıyla tercih ettiği mevduat yatırım hesapları yakın takipte. Bankaların güncel faiz oranları ile yatırımını kendine yapmasını istediği müşteriler, son günlerde arama motorlarında en çok faiz veren bankaları sorgulatıyor.

Yatırımcı Arayış İçerisinde

Bu kapsamda arayış içerisinde olan vatandaşlar her gün internet ortamında veya bankaların şubelerine giderek yatırımlık mevduat hesapları hakkında bilgi almak için çaba gösteriyor. Ancak bu durum hem zaman hem de güvenilirlik açısından bazen vatandaşları endişeye düşürebiliyor. Bu nedenle en yüksek mevduat faizi oranına sahip olan bankaları, hem size şubeye giderek zaman kaybettirmenin önüne geçmek hem de internet ortamının karmaşasından kurtulmak için derledik. İşte mevduat hesaplarına en fazla faiz veren bankalar:

En Fazla Faiz Veren Bankalar Listesi

●      32 günlük vadeli 50.000 TL mevduat hesabı için yüzde 19.75 faiz oranı ile en yüksek faiz oranı Alternatif Bank’ta.

●      Burgan Bank 32 gün vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 19.60

●      Fibabanka 32 gün vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 19.50

●      Anadolubank 32 gün vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 19.50

●      Odeabank 32 gün vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 19.25

●      CEPTETEB  32 gün vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 19.25

●      Akbank 32 gün vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 18.50

●      ING Bank 32 gün vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 18.50

●      Ziraat Banka 32 gün vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 17.00

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Detaylar İçin Banka İle İletişim Önemli

Bankaların güncel mevduat hesabı faiz oranları bu şekilde listelenirken, yatırımcılar en uygun vade ve faiz oranları için bankalarla da iletişim halinde olarak detaylandırmalarlla da alakalı tüm bilgileri elde edebilirler