Ekonomi

Bankalar Banka Kartı Olanlara Müjde Verdi, 50.000 TL Ödeme Yapılacak

Bankalar üzerinden bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için özel bankaların başlatmış oldukları 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası Eylül ayı sonuna kadar devam edecek.

Bankalar üzerinden sizler de bankamatik kartı kullanarak başvurularımızı gerçekleştirmek istiyorsanız şartlarına uygun olan vatandaşların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de bankamatik kartı hesaplarına hemen ödemeler alabileceğini söyleyebiliriz. Bankalar üzerinden bankamatik kartı kullanan vatandaşlar 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsa başvurusunu şubelere gitmeden de işlemlerini 5 dakika içerisinde banka şubeleri üzerinden yapabilmektedir.

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunu eğer Akbank üzerinden yapmak istiyorsan Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak 44 25 numarasına bu mesajı göndermesi durumunda Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmış olacaktır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca Akbank direkt uygulaması üzerinden de kolay bir şekilde yapılıyor bankamatik hesabınızı hemen ödemeler veriliyor.

Akbank bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için başlatmış oldukları bu kampanyalarda nakit ihtiyacınızın olması durumunda şartlara uygun olarak ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Sadece Akbank değil Garanti Bankası Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden de banka hesabınızın olması durumunda internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak veya bankaların müşteri hizmetleri numaralarını kullanarak buralardan da ihtiyaç kredisi başvurusu kendi hesabınız üzerinden yapabilirsiniz. Bankalar kişilerin başvuruları sonrasında kredi notunu ve kredi sicilini sorgulamasını kimlik numaraları üzerinden yaptıktan sonra aynı gün içinde ne kadar onay aldıkları hakkında bilgiler verir.