Bankaların acil nakit ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak sağladığı düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi imkanları aralarına yenileri de eklenerek sürmeye hız kesmeden devam ediyor. Bu ihtiyaç kredisi imkanlarına geçtiğimiz günlerde üç bankanın sağladığı imkanlar da eklenirken, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank; mali güçlük yaşayan vatandaşlar için 10.000 Türk Lirası'na varan uzun vadeli ve düşük faizli kredilerini devreye soktular. Paraya ihtiyacı olan kişiler bu kredi imkanlarından şubeye bile gitmelerine gerek kalmadan kolaylıkla yararlanabilecekler. Adı geçen üç bankanın da sistemleri tüm gün boyunca aktif. Yani günün her saatinde bu kredi imkanlarından yararlanma imkanına sahipsiniz.

 Bankaların İhtiyaç Kredisi İmkanlarından Yararlanabilmek İçin Gerekli Olan Şartlar Neler?

 QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank'ın sunmuş oldukları 10.000 Türk Lirası'na varan ihtiyaç kredisi imkanlarından yararlanmak için çalışan, emekli gibi belli bir sınıfa mensup olmak gerekmese de ihtiyaç kredisinden herkes yararlanamıyor, krediye başvuracak kişinin kredi notunun belirli bir seviye eşiğinden yukarıda olması şartı aranıyor. Adı geçen bankaların ihtiyaç kredisi imkanlarını değerlendirebilmeniz için kredi notunuzun en az 1200 seviyesinde olması gerekmekte.

 Bankaların İhtiyaç Kredisi İmkanlarından Kimler Faydalanabilir?

 Bankaların sağlamış olduğu 10.000 Türk Lirası'na varan ihtiyaç kredisi imkanlarından kredi notu şartını karşılayabilen kolaylıkla herkes yararlanabiliyor. Bankaların sağladığı kredi imkanlarında herhangi bir sınıflandırma söz konusu olmazken çalışan olmakta gerekli değil. Kredi notu 1200 seviyesinde olan her kişi adı geçen bankaların ihtiyaç kredisi imkanlarını değerlendirip bu imkanlardan kolaylıkla faydalanabiliyor.

bankalar-acil-nakit-ihtiyaci-olan-vatandaslara-10000-tlye-varan-ihtiyac-kredisi-imkanlari-sagli1

 Bankaların Sağladığı Kredileri Yapılandırma Şekilleri Ve Faiz Oranları

 QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank 10.000 Türk Lirası'na varan ihtiyaç kredilerini 36 ay vadeyle 90 gün ötelemeli olarak yapılandırıyor. Üç bankanında vermiş olduğu kredi faiz oranları oldukça düşük seviyelerde. Tüm bankaların yapılandırmış oldukları 36 ay vadeli kredilere şubeye gitmeden başvurulabiliyor. Başvurduğunuz ve başvurunuzun onaylandığı kredileri eğer kredinizi Denizbank ve Yapı Kredi Bankası'ndan aldıysanız mobilden, QNB Finansbank'tan aldıysanız şubeye giderek kullanabilirsiniz.