Bankadan Para Almak Çok Basit! SMS ile Başvurunuzu Yaparak 30.000 TL Nakit Verilecek. Nakit ihtiyacı olan kişiler için Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada cep telefonundan mesaj atan vatandaşlara 30000 TL dağıtıyor.

Bankadan Para Almak Çok Basit! SMS ile Başvurunuzu Yaparak 30.000 TL Nakit Verilecek. Nakit ihtiyacı olan kişiler için Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada cep telefonundan mesaj atan vatandaşlara 30000 TL dağıtıyor. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde nakit kredi onayı alabilecektir. Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada özellikle kredi notu uygun olan vatandaşlara 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanı sunmaktadır. 

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden başlattığı bu kampanyanın Nisan ayı boyunca verileceğini ve en düşük faiz oranları ile vatandaşları kullandırılacağını açıkladı. Banka şartlarına uygun olan kişilerin kredi alabilmeleri için banka kredi puanının 1200 üzerinde olması gerekiyor. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını banka şubelerinden internet sitesinden mobil uygulama üzerinden ve bankanın SMS Kredi Servisi üzerinden yapabilecek. 

Sms atarak, hızlı birşekilde onay alın

3-banka-bu-gun-pes-pese-ilan-etti-borclulara-45-bin-tllik-odeme-aninda-yapilacak-1

Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka üzerinden hızlı bir şekilde nakit kredi kullanabiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak isteyen kişiler, bankalar üzerinden kredi kullanmak istiyorlarsa Cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, o mesajı: 32 80 numarasına göndermeleri yeterli olmaktadır. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucunu vermektedir. Nakit onayı alacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra kredi için banka şubelerine gidebilir. Denizbank'ın SMS Kredi servisi haricinde mobil uygulama kullanan vatandaşlarda 7 gün 24 saat, banka şubelerine gitmeden, Denizbank'ın mobil uygulaması üzerinden internet bankacılığı kredisi kullanabiliyor.