Bankadan 0.44 Faiz Oranları ile 14.000 TL Ödeme Yapılacağı Açıklandı! Kamu Bankası Harekete Geçti. Son dakika kampanyasına kimler katılacak? İşte detaylar...

Bankadan 0.44 Faiz Oranları ile 14.000 TL Ödeme Yapılacağı Açıklandı! Kamu Bankası Harekete Geçti. 0.44 faiz oranları ile 14000 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde onay alabiliyor.

 Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusu sonrasında 36 ay vadeye kadar verilecek olan gelir belgesiz 14000 TL ihtiyaç kredisi için daha önce bankasından kredi kullanan ve maaş müşterisi olan kişilere 0.44 faiz oranlarıyla kredi verecek. 

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapabilecek. Ziraat Bankası, bireysel müşterileri için başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında daha önce kendi bankasından kredi kullanmış olan ve bu bankadan maaş alan kişilerin öncelikli olarak bu kredileri alabileceği hakkında bilgiler verdi. 

14000 TL ihtiyaç kredisi üzerinde kredi kullanacak olan vatandaşlar ise Ziraat Bankasının, Güncel yapmış olduğu kredi kampanyalarına katılarak yüksek limitli ihtiyaç kredileri kullanabilecektir. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerinden banka, resmi internet sitesi üzerinden işlemlerini kolay birşekilde yapabiliyor. Ayrıca başvuru yapacak olan kişiler banka hesapları olması durumunda bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi alabiliyor. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenmek istiyorlarsa kendi hesapları üzerinden mobil uygulama şifresi alması gerekmektedir. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Ziraat Bankası, mobil uygulama üzerinden 14000 TL kredi hesabı nasıl yatırılır?

bankadan-044-faiz-oranlari-ile-14000-tl-odeme-yapilacagi-aciklandi-kamu-bankasi-harekete-gectiq

Ziraat Bankası, mobil uygulama üzerinden vermiş olduğu gelir belgesiz 14000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başvurularını, mobil uygulama üzerinden alıyor ve haftasonu olsa bile hemen sonuç veriyor. Ziraat Bankası müşteri numaranız ve internet bankacılığı şifreniz ile birlikte giriş yaptıktan sonra krediler bölümüne gelerek buradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.