Ekonomi

Bankada deprem oldu! Nakit isteyenlere ödeme haber gündeme düştü

Akbank resmi açıklama yaptı! 44.000 TL ihtiyaç kredisi için son şans denildi! Akbank üzerinden yapılan duyuruda, gelir belgesiz 44000 TL’ye kadar kredi için son şans olarak ihtiyaç kredisi kampanyasının devam ettiği açıklandı.

İhtiyaç kredisi kullanacak vatandaşların tercih ettiği önde gelen bankalardan biri olan Akbank, resmi internet sitesinde yaptığı duyuruda kredi kullanacak vatandaşlara 3 ay gecikmeli 36 ay ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. .

Başvurularını cep telefonundan yaparak bu kredi kampanyalarına katılacak olan vatandaşlar 3 ay vade ile kredi kullanabilecek ve herhangi bir belgeye gerek duymadan 44000 TL’ye kadar kredi onayı alabileceklerdir.

Telefonunuzdan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazarak 44 25 numaraya gönderdiğiniz mesaj ile bankanın SMS Kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra kredi başvurusunda bulunacak vatandaşlar da 44000 TL’ye kadar kullanacakları bu kredileri Akbank Direkt uygulaması üzerinden alabilirler.

Bankanın mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu için Akbank Direkt uygulamasını kullanacak olan vatandaşlarımız 3 ay gecikmeli kredi alabileceklerini söyleyebiliriz. Telefonunuzun mesaj bölümüne girerek kredi imkanından yararlanmak istiyorsanız, mobil uygulamayı indirip internet bankacılığı şifreniz ile Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir.

Ayrıca 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerini arayarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, düşük faizli kredilerden ne kadar yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Akbank ATM’lerinden Akbank şubelerinden hızlıca kredi başvurusu yapabilecek, her yerden başvuru yaparak bankadan bu kredi kampanyasına kolayca ulaşabileceksiniz.

Bankanın resmi internet sitesine girerek güncel kredi faiz oranları hakkında bilgi alabilir ve kredi kampanyası ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.