Bankacılık Piyasasının En Düşük Maliyetli Kredisi Halkbank'tan! 60 Ay Vadeli Kredinin Başvuru Şartları Nelerdir?

Halkbank tarafından ihtiyacı olan müşteriler için finansman desteği sağlanan 60 ay vadeli kredi kampanyası büyük bir merak konusu oldu. Vatandaşlar bu krediye nasıl başvurabileceklerini öğrenmek istiyorlar. Halkbank 60 ay vadeli kredinin şartları nelerdir? Halkbank 60 ay vadeli kredi için müşterilere aylık yüzde kaç faiz uygulanıyor?

Bankacılık Piyasasının En Düşük Maliyetli Kredisi Halkbank'tan! 60 Ay Vadeli Kredinin Başvuru Şartları Nelerdir?
18 Ekim 2020 - 18:14

Türkiye'de nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar için bankalar tarafından farklı şartlarda kredi kampanyaları düzenleniyor. Bu kampanyalar kapsamında vatandaşlar kendilerine en uygun kredileri seçerek yaşadıkları nakit sorunlarına çözüm üretebiliyorlar. Son dönemlerde ise en çok dikkat çeken kredi kampanyasını ise Halkbank düzenledi.HALKBANK ESNAF KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlar için özel bir kredi kampanyası başlatıldı. Bu kredi kampanyası kapsamında esnaf müşteriler kullandıkları kredileri 3 ve 6 aylık periyodlarda geri ödeyebiliyorlar. Ayrıca bu krediler için banka tarafından limitler de belirlendi. Buna göre esnaf müşterilere 125.000 TL, 150.000 TL ve 225.000 TL limitlerinde kredi temin edilebiliyor. Ayrıca Halkbank tarafından bu kredilerde müşterilere aylık yüzde 0,37 faiz oranı uygulanıyor. Kredinin yıllık maliyeti ise yizde 4,5 gibi oldukça düşük bir rakam oluyor.

HALKBANK 60 AY VADELİ ESNAF KREDİSİNİN ŞARTLARI NELERDİR?

Halkbank'tan 60 ay vadeli esnaf kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi kampanyasında banka tarafından istenilen şartların neler olduğunu merak ediyorlar. İşte Halkbank esnaf kredisi şartları:

-Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na üye olmak


-Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Müdürlüğü'ne kayıtlı olmak
-İş yerleri en az 3 aydır faaliyette bulunmak
-İş yerinin olduğu veya ikametgahının bulunduğu ilçedeki Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olmak
-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmakHALKBANK ESNAF KREDİSİ LİMİTLERİ NE KADAR?Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlar için özel olarak düzenlenen kredi kampanyasına göre esnaf vatandaşlar cazip imkanlarla finansman desteği alabiliyorlar. Bu kredi limiti kredi başvurusu yapan esnaf vatandaşın bağlı bulunduğu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin risk puanına göre 125.000 TL, 150.000 TL,175.000 TL ve 225.000TL miktarlarında olabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum