Ekonomi

Banka kartı kullanan vatandaşlara Ziraat Bankası aracılığıyla 25000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak

Banka kartı kullanan vatandaşlara Ziraat Bankası aracılığıyla 25000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak

Banka kartı kullanan vatandaşlara Ziraat Bankası aracılığıyla 25000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak. Banka üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, 25000 TL’ye kadar nakdi kredi kullanacak vatandaşların bu başvuruları bireysel ihtiyaç kredisi olarak yapabileceği haberi geldi. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi ve kendi sosyal medya hesaplarından başlattığı bu kampanyanın duyurulmasının ardından bayrama kadar verilecek çok düşük faiz oranlarıyla faaliyet gösterecek.

Kredi başvurusunda bulunacak vatandaşlar 36 ay vade ile Ziraat Bankası aracılığıyla kredi imkanından yararlanacak ve ihtiyaç kredisini hızlı bir şekilde kullanacak. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir, sonucu öğrenebilir, banka kredi notunuza göre uygulanacak faiz oranlarından yararlanarak 25000 TL İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası aracılığıyla 25000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlar, başvurularını tamamlamak istedikleri takdirde kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek işlemlerini oradan gerçekleştirebilirler.

Bankanın istediği ilk şartlardan biri olan Ziraat Bankası, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenlerin, sigortalı olarak çalışıyorlarsa, sigorta primlerini en az 3 ay ödemiş olmalarıdır. son iş yerlerinde. Ziraat Bankası aracılığıyla nakdi kredi kullanacak olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden de işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bunun için bankanın mobil uygulamasını kullanabilir veya banka müşteri hizmetleri numarasını arayarak kendi hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtebilirsiniz.