Ekonomi

Banka Kara Listesinde Olan ve Dertlenen Emekliye Müjde! Destek Olarak 50 bin TL Ödeme Yapılacak

Emekli maaşı olan ve banka kara listesinde bulunan vatandaşlar için 50000 TL’ye kadar ödeme yapacak olan bankaların listesi yayınlandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde 50000 TL’ye kadar başvurularınızı gerçekleştirecek, nakit kullanmak istiyorsanız, emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek banka kara listede olmanız durumunda da hemen aynı gün içinde hesaplarınızı ödemeler yatırabilirsiniz. Emekli maaş hesabı üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu bankalar üzerinden kredi kullanacak olan kişilere en yakın şubelere giderek işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Ziraat Bankası:

Ziraat Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar şubelere giderek emekli maaşı hesapları üzerinden daha önce bankalardan, icralık ve avukatlık olmaları durumunda da kredi kullanabiliyor. Daha önce bankalar üzerinden icralık olduysanız ve bu borçlarınızı kapattıysanız emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıyarak banka kredi sicilinize bakmadan hemen kredi onayı verilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden verilecek olan bu kredilerde şartları uygun olan kişilere aynı gün içinde destek ödemeleri verilecek ve 36 ay vadeli 50000 TL’ye kadar kredi kullanmış olacaksınız.

Halkbank:

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek, emekli maaş hesabınız üzerinden kara listede olmanız durumunda kredi kullanmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek maaş, taşıma işlemlerinizi yapabilir ve daha sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankalar üzerinden kredi notu düşük olan ve icralık ve avukatlık olup, kara listede gözüken vatandaşlar, internet ortamları üzerinden ve banka ATM’leri üzerinden başvurularını yapması gerekiyor. Bu gibi durumlarda banka şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere kimlikleriyle birlikte aynı gün içinde destek kredisi ödemeleri verilmektedir.

Emekliye Ek Ödeme Verilecek! Maaşınızı Ziraat Bankası Üzerinden Alıyorsanız Hemen Başvuru Yapın!

Son Dakika Flaş Haber: EMEKLİ olan kişilere 54000 TL Ödeme

Ziraat Bankası Halkbank gibi, ayrıca, Vakıfbank, PTT, Garanti Bankası, Burgan Bank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden de emekli maaşınızı taşımanız durumunda sizlere 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Banka kredi puanı düşük olan kişiler en yakın banka şubelerine giderek işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir.