Ekonomi

Banka Hesaplarınıza 10.000 TL Üzerinde Ödemeler Başladı! Bankalar Açıkladı, Bugün Başladı

10.000 TL ile 50.000 TL arasındaki ödemeleri Banka hesaplarını almak isteyen vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Finansbank yapmış olduğu Bu kampanyada düşük faizli kredi vereceğini ve hemen hesaplara yatıracağını açıkladı. Qnb Finansbank üzerinde Banka hesabı olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa istedikleri zaman 7/24 kredi başvurularını bankanın kendi mobil uygulaması üzerinden yapabilecek ve banka müşterisi olmanız durumunda kredi puanı uygun olan vatandaşlara düşük faizi 36 ay vadeli Kredi hesabına yatıracaktır.

Qnb Finansbank üzerinden yapılan Bu kampanyada 50.000 TL kredi sadece bireysel müşteriler için ödenmektedir. 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceğiniz bu Kredi kampanyalarında ilk taksit ödemesini ertelemeli olarak yapmak isteyen vatandaşlar 3 ay ertelemeli olarak bu bankalar üzerinden kredi kullanabilmektedir. Qnb Finansbank üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurusunda şartlara uygun olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir onaylanan krediler hesaplara yatırılmaktadır.

Qnb Finansbank üzerinden eğer SMS atarak başvuru yapmak istiyorsanız da banka hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresine gerek kalmadan Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız t.c kimlik numaranızı 50-30 numarasına mesaj olarak göndermeniz sizler için yeterli olacaktır.

50 30 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere sonuç verir ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırarak kullanmanıza da olanak sağlamaktadır. Qnb mobil uygulaması kullanan vatandaşlar ise sms ile onay aldıktan sonra şubelere gitmeden bu krediyi kendi hesaplarına yatırmak istiyorlarsa mobil uygulamaya giriş yaparak onaylı krediler bölümünden sms ile başvuru yapmış oldukları krediyi görebilir ve onaylanan bu krediyi hesaplarını hemen 36 ay vadeli olarak yatırabilir.