Ekonomi

Banka hesabınız varsa hemen 30 bin TL ödeme alacaksınız! Başvurular başladı

Banka hesabınız varsa hemen 30 bin TL ödeme alacaksınız! Başvurular başladı. Akbank üzerinden nakit başvurusunda bulunacak vatandaşların banka hesapları olması halinde müjdeli haber geldi ve düşük faizli bayrama kadar 30000 TL’lik onay alacakları açıklandı. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunan cep telefonundan mesaj göndererek kredi imkanından yararlanmak isteyen vatandaşların, eğer varsa şubeye gitmeden kendi banka başvurusu, Akbank Direkt uygulaması ile başvuruda bulunabileceği bildirildi. Akbank hesabı. Akbank, kendi kredi politikalarını hazırladığı bu kredi kampanyasında internet sitesinde duyuru yaparak, banka kredi notu 1500 ve üzeri olan vatandaşlara 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi sunacağını duyurdu.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen ve işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 aya varan kredi imkanı sağlanmaktadır.

Akbank, SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, cep telefonlarına ücretli mesaj göndererek bankanın kredi kampanyasına katılabilecek. Emekli vatandaşlar, bireysel müşterilerle birlikte SMS yoluyla kredi başvurusu yapmak istiyorsa aşağıdaki şekilde başvurmaları gerekmektedir.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra kredi yazıp bir boşluk bırakarak kendi TC kimlik numaranızı yazıp bu mesajı 44 25 numarasına doğru bir şekilde gönderin. 44 25, Akbank’ın SMS ile kredi hizmeti açtığı bir numaradır. 44 25 numaraya gönderdiğiniz mesajdan sonra banka kredi değerlendirmesini hızlı bir şekilde yapar ve size anında sonuç verir.