Ekonomi

Banka Borçlarınızı Kapatmak İçin Destek Veriliyor! Bankalar 50 bin TL 100 bin TL borçları kapatıyor

Banka kredi borçlarınızı kapatmanız için size verilecek olan desteklerde 50000 TL ile 100000 TL arasında istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi kullanarak işlem yapacağınız bir kampanya hazırlandı. Banka borçlarınızı kapatarak işlem yapacak olan kişiler, 50000 TL ile 100000 TL arasında ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de artık internet üzerinden bu borçlarını kapatmak için kredi kullanabiliyor.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Şekerbank tarafından başlatılan kampanyada, borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşların bireysel müşteri olmaları yeterli olacaktır. Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Şekerbank tarafından ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda tüm banka borçlarını tek bir yerde toplama özelliğiyle birlikte işlem yapabilmektedir.

BAŞVURU

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Şekerbank tarafından borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için hazırlanan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz bir kredi kampanyası, sizler için hazırlandı.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Şekerbank şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 3 banka üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşları özellikle banka hesabı olmaları durumunda kredi başvurularını yapabilmeleri için şubelere gitmelerine gerek kalmadan da internet üzerinden başvuru yapmaları istenebiliyor.

Son Dakika: 0.98 faizle nakit kredi kampanyası devlet destekli olarak sağlanacak

10 milyon emekliye kredi verilecek! Her banka kendi kampanyasını duyurdu

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Şekerbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin özellikle emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesaplarının bu bankalar üzerinden alınması şartı ile ihtiyaç kredisi verilmektedir.