Dizi Magazin

Balkan Ninnisi Dizisinde Gelişmeler! jovanka Bütün Dengeleri Sarsmaya Devam Ediyor!

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Balkan Ninnisi 4. bölümü 19 Temmuz Salı akşamı saat 20.00'da izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor

Balkan Ninnisi Dizisinde Gelişmeler! jovanka Bütün Dengeleri Sarsmaya Devam Ediyor! TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Balkan Ninnisi 4. bölümü 19 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’da izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. TRT 1’in uzun seneler sonra yurt dışında çekimi yapılan ve büyük beğeni toplamayı başaran Balkan Ninnisi dizisi izleyicileri ekran başına topluyor. Çekimlerinin Üsküp’te devam ettiği Balkan Ninnisi eğlenceli ve etkileyici hikâyesi ile olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun üstün performansları ve balkan müziğinin sevilen örnekleri ile de büyük ilgi görüyor.

Balkan Ninnisi Dizisinde Bu Hafta

Dizinin 19 Temmuz Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan 4. bölümünde yine birbirinden eğlenceli ve komik olaylar arka arkaya gelecek. Hiç beklenmedik sürprizler izleyicide merak uyandıracak. Dizi izleyicilerinin vaktin nasıl geçtiğini fark etmeyecek derecede eğlenceli dakikalar geçirecek. Ekranlara gelecek 4. yeni bölümü ile yaşanacaklarla alakalı detaylar şu şekilde yer alıyor. Ertan evde yaşanmış olan aile krizinden sonra jovanka’ya bilekliği tekrardan geri verir.

Jovanka Ertan’ın bu sert davranışına hiçbir şekilde anlam veremez. Çaresiz bir şekilde kalan Ertan ailesini yeniden bir araya toplamak ve Makedon aileyi konaktan uzaklaştırmak için dayısı Süleyman ile beraber hareket eder. Ertan’ın radyo programında Süleyman’ın sesini işiten Neriman Süleyman’ın yapmış olduğu konuşmadan etkilenip ayrıldığı Konağı tekrardan geri dönecek mi?

Konak’ta Kurban Bayramı Telaşı

Bütün bu telaşlı olaylar gerçekleşirken Konak’ta Kurban Bayramı telaşı başlamış olur. Bayram temizliği baklava, börek hazırlıkları yapılmıştır. Konak’taki en büyük endişe ise Bayram’ı kutlamak için konağa gelen misafirlerin konakta bulunan Makedon ailesini görmeleridir. Bunun için bir anlaşma yoluna gidilir ve bayram tamamen bitene kadar Makedon aile konaktaki odadan hiç bir şekilde çıkmayacağına ve gelen konuklara görünmeyeceğine dair söz verir.

Konaktan ayrılmak için bir çıkış yolu arayan jovanka Ertan ile bir konuşma gerçekleştirir. Tek çarenin gelen dizi teklifini kabul etmek olduğunu dizide oynar ise para kazanacağını ve bu şekilde ailesini konaktan alıp götürebileceğini ifade eder. Ailesinden çekindiği için dizide oynamayı reddeden Ertan ise yapımcıya gidip kendisinin dizi de yer almayacağını jovanka’nın ise bu işe ihtiyacı olduğunu açıklar.