Balıkesir Ayvalık'ta Şok Eden Olay! Emekli Astsubay Yüzlerce Kişinin Önünde Harakiri Yaparak Karnına Kılıç Sapladı!

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde görenlerin şok olduğu bir olay gerçekleşti. Emekli denizaltı astsubayı olduğu öğrenilen bir vatandaş Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk anıtının önünde karnına kılıç saplayarak harakiri yaptı. Edinilen bilgilere göre harakiride kullanılan kılıç emekli astsubaya Harp Okulu mezuniyetinde verilmişti.

Balıkesir Ayvalık'ta Şok Eden Olay! Emekli Astsubay Yüzlerce Kişinin Önünde Harakiri Yaparak Karnına Kılıç Sapladı!
26 Eylül 2020 - 17:24

Bugün Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde şok eden bir olay yaşandı. Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk anıtının önüne aracı ile gelen emekli denizaltı astsubayı Yakup Sunay aracının üzerine çıkarak bağırmaya başladı. Psikolojisi oldukça bozuk olduğu gözlemlenen Yakup Sunay ikinci eşinin ve üvey kızının kendisini dolandırdığını söyledi. 

SAHTE BOMBA DÜZENEĞİ İLE POLİSLERİ YANINA YAKLAŞTIRMADI!

Planlı bir şekilde Atatürk anıtının önüne gelen Yakup Sunay daha önce hazırlamış olduğu bir bomba düzeneği görüntüsü verilmiş paketi de aracının yanına koydu. Bu nedenle polisler kendisine müdahale edemediler. Yanına kimseyi yaklaştırmayan Yakup Sunay şok eden hareketini yapmaktan çekinmedi.HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE HARAKİRİ YAPTI

Harp Okulu'ndan mezun olurken kendisine verilen kılıcı yanında getiren Yakup Sunay aracının üzerindeyken yüzlerce vatandaşın önünde harakiri yapıp kılıcı karnına sapladı. Ancak bununla da yetinmeyen Yakup Sunay bu defa da beylik silahına davrandı. Bu sırada polisler ondan daha atik davranarak Yakup Sunay'ı etkisiz hale getirdiler. 

İntihar edecekken son anda polisler tarafından engellenen Yakup SUnay, Ayvalık Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp kontrol altına alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum