Magazin

Balcı Ekrem İncel'in evinde büyük soygun!

İstanbul Büyükçekmece’de yaşadığı villasına hırsız giren Ekrem İncel’in ailesi saat 21.00 sıralarında villaya döndüklerinde, bahçe kapısının açık olduğunu ve eşyalarının dağıtılmış olduğunu gördü. Evde hemen yatak odasını kontrol eden Ekrem İncel, yatak odası içerisinde bulunan önemli ziynet eşyalarının ve çelik kasasının çalındığını fark etti.

SAHTE PLAKA İLE SOYGUN YAPMIŞLAR

İncel, meydana gelen hırsızlık olayının ardından durumu site güvenliğine ve polise bildirdi. Hırsızlık ihbarı alır almaz harekete geçen Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve olay yeri inceleme ekipleri bir süre villada detaylı inceleme yaptı. Yapılan incelemede villayı soyan kişi ve kişilerin üzerinde sahte bir plaka takılı beyaz otomobille geldikleri ve soygunu gerçekleştirdikleri tespit edildi.

SİTE YÖNETİMİ HIRSIZLIĞI GÖRMEDİ

Maddi ve manevi bir mağduriyeti olduğunu çelik kasasının, evin çeşitli yerlerinde bulunan paralar ile ziynet eşyalarının çalındığını ifade eden Ekrem İncel, her evde her sokakta bir hırsızlık olayı yaşandığını, hırsızların uğrak yeri haline geldiğini bu hırsızlığı site yönetiminin görediğini ve sitedeki güvenlik görevlileri hiçbir şekilde duyarlı olmadığını açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı