Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Koronavirüs Bilim Kurulunu topluyor.Kurulun gündeminde üçüncü doz BioNTech aşısı ve yerli aşı TURKOVAC'ın süreci olacak.

Koronavirüs ile mücadele süreci devam ederken, Sağlık Bakanlığı koronavirüs bilim kurulu üyeleri olağan toplantılarını yapmaya ve yol haritasını çizemeye devam ediyor. 

Gündem 3.doz biontech ve turkovac
Bakan Koca başkanlığında toplanacak olan kurulun bugün kü gündemi üçüncü doz BioNTech aşısı ve yerli aşı TURKOVAC olacak. Öte yandan Bakanlık yerli aşıda  1000 gönüllüye ulaşıldığı daha önce açıklanmıştı.

Bakan Koca Koronavirüs Bilim Kurulunu topluyor

Gözden kaçırmayın

Survivor All Star'daki Kadına Şiddet İddiası İçin Emniyet ve RTUK Devreye Giriyor: Hani Kadın Beyanı Esastı? Survivor All Star'daki Kadına Şiddet İddiası İçin Emniyet ve RTUK Devreye Giriyor: Hani Kadın Beyanı Esastı?

Sağlık Bakanı FAhrettin Koca geçtiğimiz gün yapmış olduğu açıklanada 3.doz biontech aşısı için değerlendirmenin kurulun gündeminde olacağını söylemiş ve o toplantıda konunun tartışılıp gerekli açıklamanın kamuoyuna yapılacağını ifade etmişti.

Kurulun gündeminde olacak bir diğer konuda 30 bin sınırındaki vaka sayısının azaltılması için izlenecek yol haritası ve yüz yüze eğitim sonrasında artan aktif vaka sayıları olacak.Bakan Koca Koronavirüs Bilim Kurulunu topluyor