Bahar Candan ve kardeşi Nihal Candan ile Eser Yenenler'in evindeki partiye gitmiş ev orada Murat Boz ile yakınlaşmıştı. Bu ev partisi Murat Boz'un Aslı Enver ile ayrılmasına neden olmuştu.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler yıllar sonra olaylı ev partisini anlattı.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Bahar Candan katıldığı bir programda Eser Yenenler'in evinde verdiği olaylı ev partisiyle iligli olarak konuştu. Bahar Candan önce kendisiyle iligli itiraflarda bulunda. Candan "Açıkcası son günlerde epey değersiz hissetmeye başladım." dedi. 

Bahar Candan daha sonra "Bunu bana Murat Boz çok iyi hatırlattı. Çünkü o bir balık burcu ve ben duygulara çok inanırım. Duygusallık beni derinden etkiler. Onun beni duygularıyla besleyebileceğine inandım ama sonra öyle olmadığını gördüm. Her şey bizimle alakalı" diyerek olaylı geceye gönderme yaptı.

OLAYLI EV PARTİSİ

Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan geçtiğimiz senelerde Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında "Hayatında pişman olduğun bir ilişkin oldu mu?" sorusuna "Evet Murat Boz'la olan parti ilişkim" demişti.

NE OLMUŞTU

Eser Yenenler villasında parti vermiş ve eve Bahar ve Nihal Candan kardeşleri davet etmişti. Partiye Murat Boz'un katıldığı öğrenilmişti. Murat Boz'un Nihal ve Bahar Candan ile o gece ilişki yaşadığı iddia edilmişti. Bu haberler üzderine Aslı Enver Murat Boz ile ilişkisini bitirmişti. İkilinin hayranları Eser Yenenler'e öfke kusmuş ve ilişkiyi bitiren kişi olarak göstermişti. Hayranlar "ilişikisi olmayan arkadaş işte. Eve iki kız çağırıyor ve ilişkisi olan arkadaşını davet ediyor" diyerek yuva yıkıcı olarak Eser Yenenler'i göstermişti.