Bade İşcil'in eşi Malkoç Sualp kimdir? Malkoç Sualp nereli? Malkoç Sualp kaç yaşında? Malkoç Sualp ne iş yapıyor? Bade İşcil'in oğlu Azur babası hakkında ağzından kaçırdıkları işe şoke etti.

Oyuncu Bade İşcil karın keyfini oğlu Azur ile çıkararırken muhabirlere yakalandı. Bade İşcil'in oğlu Azur gazetecilere ağzından kaçırdıkları ile malzeme verirken son anda İşcil yetişti.

Bade İşcil eski eşi Malkoç Sualp’ten olan oğlu Azur’la Emirgan sahilinde kar topu oynarken magazinciler tarafından görüntülendi.

Muhabirler Azur'a "Annenle aran nasıl?" diye sorduğunda çok şaşırdıklaır bir cevap aldı.

Bade İşcil eski eşi Malkoç Sualp'in oğlu Azur gazetecilere ve sosyal medya kullanıcılarına adeta malzeme verdi. Neyseki son anda Bade İşcil yetişti.

Azur muhabirlerin "Annenle aran nasıl?" sorusuna "Çok iyi. Babamdan çok daha iyi. Babam..." diyerek şaşkınlık yarattı. Tam o anda Bade İşcil oğlunun ağzını eliyle kapattı ve devam etmesini engelledi.

Bade İşcil'in panikleyen halleri kamerala yakalnırken muhabirlere "Henüz magazine alışkın değil!" diyerek durumu toparlamaya çalışırken görüntülendi.

622ed77e4e3fe11c60bb9415

MALKOÇ SUALP KİMDİR?

Malkoç Sualp 1968 İstanbul doğumludur.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

1988 yılında Teddington Boys School'dan mezun oldu.

Daha sonra Kingston College ve Westminster Üniversitesi'nde eğitim gördü.

1998 yılında kurulan Unite BT şirketinin CEO'su olan iş adamı Malkoç Sualp oyuncu Bade İşcil ile evlenerek adını duyurmuştur.