Medya

Babil dizisinde rol alan Aydan kimdir? Ayşe’nin Polis yardımcısı Aydan gerçek adı nedir?

Star TV ekranlarında 17 Ocak Cuma günü başlayacak olan Babil dizisiyle ilgili dizi severler araştırma yapmaya başladı. Diziye yeni katıldığı söylenen Aydan Koptur, Babil dizisinde Ayşe’ye yardım eden Aydan karakterini oynuyor. Babil dizisinde Aydan karakterine hayat verecek olan Aydan Koptur kimdir?

Babil Dizisi Aydan Kimdir? Nerelidir?

Kendi adıyla Babil dizisinde rol alacak olan Aydan Koptur, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Antalyalıdır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünden mezun olmuştur. Bu dönemde oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle oyunculuk eğitimleri almış ve ilk olarak ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde rol almıştır. Daha sonra ‘Seviyor Sevmiyor’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ adlı dizilerde oynamıştır.

Başarılı bir oyuncu olan Aydan Koptur FOX TV ekranlarında daha önce yayınlanan ‘Dayan Yüreğim’ isimli dizide Buse karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında bu diziden sonra ‘Aslan Ailem’ dizisinde rol almıştır.

Aydan Koptur başarılı oyunculuk deneyimini Cuma akşamları STAR TV’de yayınlanacak olan Babil dizisinde sergileyecek. Daha önce pek çok dizide rol alan güzel oyuncu magazin dünyasında yer almadan başarılı bir şekilde oyunculuğuna devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı