Show TV'nin yeni dizisi Baba'nın kadrosu genişliyor. Diziye güzel oyuncu Dilara Aksüyek dahil oldu. Baba Elif kimdir? Baba Elif gerçek adı ne? Dilara Aksüyek Kimdir? Dilara Aksüyek nereli? Dilara Aksüyek kaç yaşında?

Başrollerinde Haluk Bilginer, Beril Pozam, Tolga Satıştaş, Zeynep Tuğçe Bayat, Taner Rumali gibi isimlerin yer aldığı Baba dizisine yeni oyuncu dahil oldu. 

Show TV'nin ilgiliyle takip edilen güçlü kadrosuyla dikkat çeken Baba dizisi Salı gününü sevdi. Dizi beklenilen reytingleri alamasada kendini kanul ettirdi gibi görünüyor. 

Baba dizisi bol dramı ile Yaprak Dökümü havası ile muhafazakar aile örneği ile Türk izleyicisinin ilgisini çekti. 

Baba dizis kadrosu da genişlemeye devam ediyor. Zaten güçlü bir kadrosu olan diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu. 

Baba dizisinde Tolga Satıştaş'ın geri planda kaldığı İlhan karakterini canlandıran Hakan Kurtaş dizide başrole daha yakın duruşu ile Sarıtaş hayranlarından tepki aldı durum. 

Dizide Tolga Satıştaş'ı ön plana almak için yeni bir partner daha dahil oldu.

Baba dizisine Elif karakteri ile Dilara Aksüyek dahil oldu. Peki Baba Elif kimdir? 

Baba dizisinde Elif karakterini Dilara Aksüyek canlandırıyor.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Dilara Aksüyek Kimdir?

24 Temmuz 1987 Karşıyaka doğumludur. Müjdat Gezen Mezunudur. İlk olarak Evlerden Biri dizisinde rol almış daha sonra Merhamet adlı dizide Şadiye karakteri ile ünlenmiştir. Son olarak İstanbullu Gelin, Arıza ve Baş Belası adlı dizilerde yer almıştır