Show Tv'nin yeni dizisi Baba ilk bölümü bu akşam ekrana geliyor. Baba dizisinde Vildan karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? Baba Vildan kimdir? Begüm Akkaya kimdir? Begüm Akkaya nereli? Begüm Akkaya kaç yaşında? Begüm Akkaya hangi dizilerde oynadı?

Show Tv'nin yeni dizisi Baba bu akşam ilk bölümü ile başlıyor. Başrolünde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Baba dizisi Salı akşamlarının yeni dizisi olmaya aday. 

Baba dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Yeni dram dizisi hem kadrosu hem de konusuyla büyük merak uyandırdı.

AY Yapım imzalı dizide Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın yanı sıra Zeynep Tuğçe Bayat, Taner Rumeli, Beril Pozam gibi isimler yer alıyor. Bol dramlı dizide ülkenin önde gelen Saruhanlı ailesinin geçirdiği bir uçak kazası sonrası muhafazakar bir hayat süren Saruhanlı ailesinin hayatlarının değişmesi anlatılıyor.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Baba dizisi karakterleri merakla araştırlmaya başlandı. Baba dizisinde Vildan karkaterine Begüm Akkaya hayat vermektedir. 

Baba dizisi Vildan kimdir? Begüm Akkaya kimdir? Begüm Akkaya nereli? Begüm Akkaya kaç yaşında? Begüm Akkaya hangi dizilerde oynadı? 

Baba Vildan Kimdir?

Baba dizisinde Vildan, İlhan hayalinde yaşattığı sürekli konuştuğu hayali bir kızdır.

Begüm Akkaya Kimdir?
 

8 Şubat 1991 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tiyatro mezunudur. İlk kez Beşinci Boyut dizide kamera karşısına geçmiştir. Babası Dr. Hakan Akkaya 2014 yılında bir gemi kazasında kaybolmuştur.

ATV'de yayınlanan Bugünün Saraylısı dizisiyle tanınmıştır.