Show Tv'nin yeni dizisi Baba bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Baba dizisi oyuncuları ve karakterleri merak araştırılmaya başlandı. Dizide Tolga Sarıtaş'ın partneri Beril Pozam merak dikkat çekti. Baba Sevil kimdir? Baba Sevil gerçek adı ne? Beril Pozam kimdir? Beril Pozam nereli? Beril Pozam kaç yaşında? Beril Pozam hangi dizilerde oynadı? İşte Beril Pozam hakkında tüm bilgiler!

Show Tv'nin iddialı dizisi Baba bu akşam başlıyor! Baba dizisi yayınladığı tanıtım fragmanları ile büyük ilgi uyandırdı.

Baba dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile Salı akşamlarının iddialı dizisi olmaya aday. Show Tv'nin yeni dizisi bol dramlı Türk aile yapısına oynayan Baba'nın Salı akşamı reytinglerde zirveye yerleşeceği düşünülüyor. Haluk Bilginer'in başrolünde oynadığı dizide karakterler de ilgi uyandırdı.

Baba dizisinde Tolga Sarıtaş'ın hayat verdiği Kadir karakterinin aşkına canlandıracak olan Sevil karkateri en merak edilenlerden biri oldu. Baba dizisi Sevil kimdir? Baba Sevil gerçek adı ne?

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Baba dizisinde Sevil karakterini başarılı oyuncu Beril Pozam canlandırıyor. Peki Beril Pozam kimdir? Beril Pozam nereli? Beril Pozam kaç yaşında? Beril Pozam ne mezunu? Beril Pozam daha önce hangi dizilerde oynadı? Beril Pozam sevgilisi kim?

Baba Sevil Kimdir?

Sevil Kadir’in eski kız arkadaşıdır. Anasınıfı öğretmenidir.  Üniversiten beri Kadir’i evlenmek için beklemiştir. Ancak çift bir türlü kavuşamamıtşır. En sonunda Kadir hapse de girince ayrılmış ve o öfkeyle ve Kadir'i unutmak için evlilik yapmıştır. Ancak unutamamış ve eşinden 6 ay içinde ayrılmıştır. Ancak Sevil'in Üzüm adlı bir kızı hayat gelmiştir.

Beril Pozam Kimdir? 

1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Özel Ahmet Şimsek Koleji sonrası Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur..

maxresdefault-4

Pek çok tiyatro oyununda sahne teknisyeni, oyuncu, asistan ve çevirmen olarak yer almıştır. Kanal D'de yayınlanan başarılı romantik komedi dizisi Afili Aşk dizisindeki Nazmiye karkateri ile ünlenmiştir ve çok başarılı bulunmuşur. Beril Pozam daha sonra da Akrep dizisinde bambaşka bir rolle karşımıza çıkmış başarısını sürdürmüştür. Son olarak Ada Masalı dizisinde yer almıştır. 

YER ALDIĞI DİZİLER

Baba

Ada Masalı

Olağan Şüpheliler

Akrep

Afili Aşk

AVM Sakini