Show Tv'nin yeni dizisi Baba ilk bölümü ile bu akşam başlıyor! Baba Şahika kimdir? Baba Şahika gerçek adı ne? Zeynep Tuğçe Bayat kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat nereli? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında?

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın başrolde yer aldığı Baba dizisi ilk bölümüyle ekrana geliyor. Baba dizisi konusunun yanı sıra oyuncuları ile de dikkat çekiyor.

Baba dizisinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Beril Pozam, Taner Rumeli, Zeynep Tuğçe Bayat gibi oyuncuların yer aldığı Baba dizisi ilk bölümü ile bu akşam Show Tv'de ekrana geliyor. 

Baba dizisinde Şahika karakteri merak edildi. Baba Şahika kimdir? Baba Şahika gerçek adı ne? Baba dizisinde Şahika'yı hangi oyuncu canlandırıyor?

Baba Şahika Kimdir?

Baba dizisinde Şahika, Servet’in ikinci eşi Münevver’in kumasıdır. Çocuğu fakirlik içinde geçtiği için paraya çok takıntıldır. Takıp takıştırmayı çok sever. 

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir?

8 Şubat 1990 Mersin doğumludur. Zeynep Tuğçe Bayat, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakultesi mezunudur ve avukatlık yaparken İspanya’da hayali olan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Daha sonra reklamlarda yer almış sonrasında çeşitli dizilerde yer almıştır. 

Kanal D'nin başarılı romantik komedi dizisi Afili Aşk dizisindeki Ceyda karkateriyle tanınır..

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Cansel Elçin ile evlidir.

Arka Sıradakiler 

Gönülçelen   

Yıldız Masalı   

Ah Neriman   

Çilek Kokusu   

Seviyor Sevmiyor   

Afili Aşk   

Kuruluş Osman