Show Tv'nin yeni dizisi Baba ilk bölümüyle ekranlara bu akşam geliyor. Baba Münevver kimdir? Baba Münevver gerçek adı ne? Bihter Dinçel kimdir? Baba Münevver nereli? Baba Münevver kaç yaşında? Baba Münevver dizileri?

Show Tv'nin yeni dizisi Baba bu akşam ilk bölümüyle başlıyor! Başrolünde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtş'ın yer aldığı Baba dizisi ilk bölümü bu akşam ekranlara geliyor. 

Baba dizisi hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla büyük merak uyandırdı. Baba dizisi bol dramı, türk seyircisinin seveceği senaryo ve karkateriyle Salı akşamlarının iddialı dizisi olmaya aday. Hatta Slaı akşamları reytinglerde zirvede yer alması olası görülüyor. 

Baba dizisnde Münevver Saruhanlı merak edildi. Münevver Saruhanlı kimdir? Münevver Saruhanlı'yı hangi oyuncu canlandırıyor?

Münevver Saruhanlı kimdir?

Münevver Servet’in ilk eşidir. Servet, ilk eşi Münevver’in üzerine eve Şahikay’ı getirir. Münevver oldukça aklı başında sessiz sakin bir kadın. Özellikle evin babasına büyük Emin'e saygı duymaktadır. Aynı zamanda eşi Servet’e her zaman saygı duyan sessiz bir kadın olsa da yaranamamıştır.

Bihter Dinçel Kimdir?

12 Mart 1982 Diyarbakır doğumludur. Bihter Dinçel Kanal D'nin başarılı komedi dizisi Geniş Aile dizisinde Nazan karakteriyle tanınır.

Ege Üniversitesi Felsefe bölümü mezunudur. Avrupa Yakası dizisinde yer almıştır. BKM Mutfak'ta eğitim almıştır. 

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Pek çok tiyatro oyununda yer almıştır.

2008 yılında Savaş Dinçel'in oğlu Barış Dinçel ile evlenmiştir.

Yağmur Ali adında oğlu vardır.

Bihter Dinçel’in Gebelere Balon, Toplu Oyunlar 1 ve Keşke Unutsam adlı 3 adet kitabı da bulunmkatdır.