Show Tv'nin yeni dizisi Baba başlıyor. Baba dizisinin Fazilet Saruhanlı'sı Ayda Yüksel kimdir? Ayda Yüksel nereli? Ayda Yüksel kaç yaşında? Ayda Yüksel evli mi? Ayda Yüksel yer aldığı diziler?

Barşollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Baba dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Baba dizisi hem konusu hem de oyuncuları ile merak uyandırdı. 

Türk halkının seveceği karakterleri bol dramı senaryosu ile Baba dizisinin Salı akşamları reytinglerde zirve olması bekleniyor. 

Baba dizisinin karakterleri merak edilirken onlardan biri de Fazilet Saruhanlı oldu. Baba dizisi Fazilet kimdir? Baba dizisinde Emir Saruhan'lının karısı Fazilet karkaterine oyuncu Ayda Aksel hayat vermektedir. 

Peki Baba dizisi Fazilet kimdir? 

ayda-aksel-kördüğüm-ayşen-evli-mi

Fazilet, Saruhanlı ailesinin annesidir. Emin Saruhanlı'nın 47 yıllık eşi çocuklarının annesidir. Çocukları ile babaları arasında her zaman bir köprü olmaya gayret etmiştir. Ancak eşinin korkusuna hapse düşen Kadir’i ziyarete bile gitmemiştir.

AYDA AKSEL KİMDİR?

2549194_810x458

Ayda Aksel özellikle Poyraz Karayel ve Zengin Kız Fakir Oğlan dizileri ile tanınmaktadır. 

31 Ekim 1962 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezundur. İlkokulDA bale ve viyolonsel dersleri almıştır.

15 yıl Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün kadrolu elemanı olarak çalışmıştır.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Ayda Aksel ilk evliliğini inşaat mühendisi Haluk Semi Yüngül ile yapmış, ikinci evliliğini ise elektrik teknisyeni Atilla Akıncıoğlu ile yapmıştır. İlk eşinden de Leyla, ikinci eşinden Efe adında çoocukları bulunmaktadır.