Baba dizisi Servet kimdir? Baba dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Taner Rumeli kimdir? Taner Rumeli nereli? Taner Rumeli kaç yaşında? Taner Rumeli yer aldığı diziler?

Show Tv'nin başrolünde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Baba dizisi bu akşam ilk bölümüyle başlıyor. 

Ay Yapım imzalı iddialı yapım Baba bu akiam başlıyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ilgi çekmeyi başardı. Salı akşamlarının reytinglerde zirveye oturmaya niyetli dizisi Baba ilk bölümü bu akşam saat 20.00'da ekranlara geliyor. 

Baba dizisi Servet karakteri merak uyandıran karakterlerden biri oldu. Baba Servet kimdir? Baba Servet gerçek adı ne?

Baba dizisinde Servet karakterini Taner Rumeli canlandırmakatdır. Taner Rumeli, Beril Pozam ve Zeynep Tuğçe Bayat Afili Aşk dizisinden sonra Baba dizisinde buluştu.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Baba Servet Kimdir?

Servet, Emin’in ikinci çocuğudur. Herke tarafından sıcak kanlılığı ile sevilen Servet bir tek babasına kendisini beğendirememiştir. Eğlenceye düşkündür. Servet ilk eşi sessiz sakin Münevver’den ayrılmış ve uğruna her şeyi feda ettiği Şahika ile evlenmiştir.

Taner Rumeli Kimdir?

8 Nisan 1985 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

İlk kez Bizim Evin Halleri dizisinde yer almıştır.

Çıkışını 2019 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan başarılı komedi dizisi Afili Aşk'ta Rıza karakteriyle yapmıştır. 

Son olarak Atv'de yayınlanan Baş Belası dizisinde yer almıştır.