Baba dizisi Büşra kimdir? Baba Büşra gerçek adı ne? Özge Yağız kimdir? Özge Yağız nereli? Özge Yağız kaç yaşında? Özge Yağız dizileri?

Show Tv'nin yeni dizisi Baba bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Başrolünde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtş'ın yer aldığı Baba dizisi ilk bölümü bu akşam seyirciyle buluşuyor. Show Tv'nin yeni dram dizisi Baba büyük merak uyandırdı.

Ay Yapım imzalı Salı akşamlarının iddialı dizisi olmaya aday olan Baba reytinglerde zirvede yer alacak gibi duruyor. Baba dizisi Büşra karkateri de dikkatleri üzerine çekenlerin başında oldu.

 Baba dizisi Büşra kimdir? Baba dizisi Büşra gerçek adı ne? 

Baba Büşra Kimdir?

Kadir'in en küçük kız kardeşidir. Büşra Ahmet ile babasının zoruyla evlenmiş ve hiç bir zaman Ahmet’e aşık olmamıştır bu nedenle mutlu olmamıştır. 

Özge Yağız Kimdir?

20 Eylül 1997 İstanbul doğumludur. Başkent Üniversitesinden mezun olmuştur. Diyetisyen olan Yağız ilk oyunculuk deneyimini Adını Sen Koy dizisinde yapmıştır.

Kanal 7'de Yemin dizisinde başrol oynamıştır. Daha sonra Star TV'de yayınlanan Sol Yanım adlı dizide yer almıştır.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

İçimizden Biri adlı dizide Havva karakterine hayat vermiştir.. Yemin dizisinde birlikte oynadığı Gökberk Demirci ile nişanlıdır.