Show Tv'nin yeni dizisi Baba bu akşam ilk bölümü ile ekrana geliyor. Baba Cansu kimdir merak edilen karakterlerin başında geldi. Baba dizisinde Cansu karakterini Özge Özacar canlandırmaktadır. Peki Özge Özacar kimdir? Özge Özacar  nereli? Özge Özacar kaç yaşında? Özge Özacar hangi dizilerede oynadı? Özge Özacar sevgilisi kim? Özge Özacar kiminle birlikte? 

Show Tv'nin yeni dizisi Baba ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Başrolüden Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Baba dizisi Salı günlerinin iddialı yapımı olmaya hazırlanıyor. 

Baba dizisi tanıtımları ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Ay Yapım imzalı dizi bub akşam ilk bölümü ile göz doldurucu kadrosuyla seyirci karşısına çıkıyor. 

Saruhanlu ailesinin üzerinden gidecek olan dram dizisi Baba karkaterleri ilgi çekmeyi başardıç Onlardan biri de Baba dizisinin Cansu'su ile Özge Özacar oldu. 

Baba dizisinde Cansu karakterini son olarak Fox Tv'de yayınlanan Kefaret dizisinde Meltem'i oynayan Özge Özacar canlandırıyor.

BABA CANSU KİMDİR?

Büşra’nın yakın arkadaşıdır. İstanbul'a sırf zengin koca bulmak için gelmiştir. Lüks bir mağaza da satış elemanıdır. Çok zeki bir kızdır.

Özge Özacar Kimdir?

20 kasım 1993 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Kefaret dizisindeki rolü ile parlamıştır. 

Bir zamanlar Furkan Andıç ile aşk yaşamıştır.

Yer aldığı yapımlar 

Tatlı Küçük Yalancılar

Oyunbozan

Lise Devriyesi

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Meryem   

Sevgili Geçmiş

Kefaret