Show Tv'nin ilk bölümleri ile reytinglerde fırtına gibi başlayan ancak daha sonra reytinglerde düşen Aziz dizisinde reytingleri daha da düşürtecek bir ayrılık mı yaşanacak? Aziz Mösyö Delege Pierre diziden ayrılıyor mu? Aziz dizisi Mösyö Pierre ölecek mi? Aziz Mösyö Delege Pierre öldü mü? Fırat Tanış diziden ayrılacak mı? Fırat Tanış diziden ayrıldı mı? Fırat Tanış diziden neden ayrıldı?

Show Tv'nin  başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Fırat Tanış ve Simay Barlas'ın yer aldığı Aziz dizisinde şoke eden ayrılık!

Aziz dizisi yayınlandığı ilk bölümlerde reytinglerde zirveye oturmuştu. Hem konuus hem konun işleniş biçimi hem de kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle Mösyö Delege Pierre in Fransız olduğu halde objektif iyi ve naif halleri ve Efnan'a yardımcı olan halleri büyük beğeni toplamıştı. Ancak son bölümlerde dizide 180 derece bir değişim yaşandı.

Aziz dizisinde Mösyö Delege Pierre keskin bir şekilde kötüleştirilerek klasik bir hale getirildi. İlk bölümlerde Aziz'in babasını üvey oğlu Kenan'ın öldürmesi oğlunu kabul etmesi detayları da seyirciye unutturuldu ve Mösyö'nün öldürdüğü şekilde gösterildi. 

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Aziz dizisinde geçtiğimiz bölüm Mustafa karakteri ölmüş ve karaktere hayat veren Baran Akbulut'ta sessiz sedasız diziye veda etmişti.

Aziz bu akşam yayınlanan son bölümünde ise Mösyö Pierre Aziz tarafından kaçırıldı ve intihar imajı verilerek öldürülecek şekilde gösterildi. Peki Aziz Mösyö Delege Pierre ölecek mi? Fırat Tanış diziden çıkacak mı?

Fırat Tanış diziye veda edecek mi sorusu merak edildi. Henüz konuyla ilgili bir bilgi yer almadı. Ancak seyirci Mösyönün Efnan ile olan diyaloglarını ve yardımcı olan hallerini tam fenomen olarak yer edinecekken karkaterin hızlı bir şekilde değişimi seyirciyi uzaklaştırdı.