Türk televizyon tarihinin en fazla izlenen yapımlarından birisi olan Arka Sokaklar dizisi yeni yayın döneminde de ekranlarda olmaya devam edecek. Fenomen haline gelen dizinin yeni sezonda ne zaman yayınlanacağı merak konusu olurken kanal yönetimi tarafından beklenen yayın tarihi sonunda açıklandı.

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNDE YAPRAK DÖKÜMÜ YAŞANDI

Arka Sokaklar dizisi sezon finalinde ayrılık üzerine ayrılık yaşandı. Dizinin kemik kadrosunda bulunan ve uzun zamandır dizi içerisinde yer alan oyuncuların arka arkaya ayrılık kararı vermeleri dizi sevenlerini oldukça üzdü.

Alp Korkmaz, Merve Oflaz, Yüsra Geyik, Onur Bay gibi isimlerin yeni sezon dizi kadrosunda yer almayacakları belirlendi. Birkaç sezon öncesinde Metin karakterine hayat veren Furkan Göksel diziden ayrılmıştı. Yeni sezonda bir sürpriz oldu ve diziye yeniden girmesi bekleniyor.

 Dizinin hikayesinin güçlendirilmesi için yeni isimlerin de katılması bekleniyor. Özellikle iki yeni oyuncunun dizi kadrosuna katıldığı belirlendi. Genç oyuncular Oğuz Pece ile Deniz Çatalbaş ekibe yeni dahil olan genç polisler olarak oyunculuk kariyerlerine yeni bir adım atacaklar.

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

arka-sokaklar-yeni-bölüm

Kanal D tarafından yapılan görüşmeler sonrasında Arka Sokaklar dizisi 16. Sezon için tarih belli oldu. Kanal yönetimi başlama tarihi hakkında beklenen açıklamayı yaptı. 17 Eylül Cuma günü dizinin başlaması bekleniyor. Dizinin yeni bölümünü heyecanla bekleyenler için yayın hayatına 2 hafta sonra başlayacağı açıklandı.