Hakan Sabancı'nın yeni gözdesinin Dilara Aksüyek olduğu geçtiğimiz günlerde magazin basınında geniş yankı uyandırmıştı. Bir dönem Hakan Sabancı ile aşk yaşadığını iddia eden ve sonrasında ise alınan Tedbir kararı nedeniyle zorlama hapsine mahkum olan Aygün Aydın bu iddialar karşısında kayıtsız kalamadı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Dilara Aksüyek hedef alan Aygün Aydın sosyal medyadan tepki çekti. Ancak genç oyuncu bununla da sınırlı kalmadı.

KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ

Magazin gündeminde geçtiğimiz günlerde Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı'nın aşk yaşadığı iddiaları konuşulmaya başlanmıştı. Sosyal medyada çiftli birbirine çok yakıştıran da vardı Hakan Sabancı'nın hayran gönüllü olduğunu söyleyen de. Ancak aşk iddialarına en çarpıcı yorum bir dönem Hakan Sabancı ile aşk yaşadığını söyleyen ve bu konu nedeniyle cezaevine bile giren Aygün Aydın'dan geldi. Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı'nın aşk yaşadığı iddiaları sonrasında kıskançlık krizine giren Aygün Aydın, Dilara Aksüyek’in kendisini kıskandığını iddia etmişti. Eleştiri oklarının hedefinde olan oyuncudan Bugün yeni bir paylaşım daha geldi.

aygun-aydinin-hakan-sabanci-takintisi-bitmiyor-bu-defa-cok-ileri-gitti-2

HAKAN SABANCI'NIN YATAKTAKİ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Aygün Aydın, Bugün sosyal medya hesabından Hakan Sabancı'nın yataktaki fotoğrafını paylaştı. Aydın, paylaşımına "Bence harika bir nevresim. Yeni yıl için nevresim linki hazırlıyorum size." notunu ekledi. Genç oyuncunun bu paylaşımı sonrasında sosyal medyadanda tepkiler gecikmedi. Birçok sosyal medya kullanıcısı Aygün Aydın'ın Hakan Sabancı’yı takıntı haline getirdiğini ve bundan sonra hapisten çıkamayacağını söyledi. Ancak bu yorumlar genç oyuncunun çok umurunda değil gibi görünüyor.