Magazin

Aybike Esin Tumluer'in de cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı!

Son günlerde cinsiyet değiştirme haberleri sıklıkla gelmeye başladı.

Son olarak 2017’de ‘İşte Benim Stilim’de yarışan Neslihan Doğrusöz (32) de ameliyatla cinsiyet değiştirmiş ve adını Doruk olarak düzelttirmişti.

Doruk Doğrusöz’ün ardından İlişki Durumu Karışık’ın Gülendam’ı Aybike Esin Tumluer’in de 2 yıl önce cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı.

Ses sanatçısı Onur Akay’a açıklamalarda bulunan oyuncu Aybike Esin Tumluer, cinsiyet değiştirme sürecinin ayrıntılarını anlattı.

Onur Akay, ”İlişki Durumu Karışık isimli dizide çocuk bakıcısı ‘Gülendam’ karakteriyle hepimizin sevgisini kazanan ve konservatuardan yakın dostum olan 1988 doğumlu Aybike Esin Tumluer’den, uzun süre haber alamamıştım ve bu hafta sonu kendisi ile konuştuğumda hayatımın şokunu yaşadım.

Önce telefonunu başka biri açtı zannettiğim anlarda, bana cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunu itiraf etti. O artık Atlas Karan Tumluer’di” diyerek konuyu gündeme taşıyan kişi oldu.

Onur Akay’ın soruları ve Tumluer’in yanıtları şöyle:

DEĞİŞİM SÜRECİ NE ZAMAN BAŞLADI?

4 yıl önce başladı ama hep böyleydim.

NE ZAMAN AMELİYAT OLDUN?

2 yıl önce ameliyat oldum.

NASIL DUYMADIK?

Zekiyim, duyurmadım, her şey tamamlansın istedim ve mutluyum.

Onur Akay internet sitesindeki yazısında şu konulara da dikkat çekti:

”2015 yılında Aybike Esin Tumluer’i, Filiz Taçbaş’la rol aldığı ‘Prova’ isimli doğaçlama tiyatro oyununda izlemiştim ve sahneden doğaçlama olarak bana takılmış, hepimizi kahkahaya boğmuştu.

Aybike Esin Tumluer, 2018 yılında ‘Hayati ve Diğerleri’ adlı komedi dizisinde polis memuru Nurten Salıkhan karakterini canlandırdığında ise, aslında kendisini erkeksi tavrı ile öne çıkan bir rolde izlemiştik.

Atlas’cım çok yakışıklı olmuşsun ve yeni hayatında her şeyin gönlünce olmasını diliyorum.”

Rüzgar Erkoçlar’ın 2013’te olduğu cinsiyet değiştirme ameliyatı magazin gündemine damga vurmuştu. Geçen yıl da kardeşi Gül’ün ağabeyinin izinden gidip cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olduğu ortaya çıkmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı