Avukatlık olan insanlara harika fırsat 50.000 TL kredi imkânı! İcralık kişilere nefes olabilecek bu kredi hangi bankalar tarafından verilmekte? Bu krediden kimler yararlanabilir? Bu 50.000 TL’lik krediden yararlanabilmek için kriterler nedir? Hepsi detaylıca haberimizin devamında yer almakta, okumaya devam edininiz lütfen.

Günümüzde birçok kişi kredi kartı borçlarıyla ve başka borçlarla baş etmek durumunda. Sürekli borçlarını ödeyebilmek için yollar aramakta ve bizim haberimiz tam da bu kişiler için bir ilaç niteliğinde. Normal de eğer icralıksanız veya herhangi bir borcunuz bulunmaktaysa kredi alabilmeniz imkansızdır. Eğer icraya verildiyseniz 90 gün yani 3 dönem aynı şekilde 3 ay borcunuzu ödememişsiniz demektir. Bu da kredi notunuzun düşmesine sebep olduğundan dolayı kredi alma ihtimaliniz çok düşüktür veya 0’a yakındır. İşte fırsatımız tam da burada başlıyor, az önce belirttiğim gibi, eğer bir borcunuz varsa kredi alma olanağınız çok düşük. Tabi ki burada merak edilen şu ki hangi banka böyle bir kampanya yaparak böyle şartlarda olan birine kredi verebilir? Bu bankalar haberimizin geri kalanında sıralanmaktadır.

Ziraat Bank icralık olan kişilere veya avukata verilmiş olan kişilere kredi imkânı sunmakta mıdır?

Bildiğiniz üzere Ziraat Bank bir devlet bankasıdır. Devlet bankları da diğer özel bankalara göre daha zor kredi verir çünkü bu bankalar vatandaşın parasıyla çalışır ve bu paraların 5 kuruşunun bile ziyan olması çok kötü bir durumdur. Ziraat Bankası icralık olmuş ve avukata verilmiş devlet memurlarına ve emeklilere borçlarını kapattıktan sonra, eğer Ziraat Bank üzerinden maaş alıyorlarsa kredi imkânı sunmaktadır. Eğer kredi kriterlerini karşılıyorsanız, Ziraat Bankası şubelerinden birine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Normal şartlarda anında kredinin sonucunu öğrenebilirsiniz ama bazı sizden kaynaklamayan sebeplerden dolayı 2-3 gün de sürebilmektedir. Kredi maaşınıza göre verilmekte olup, 6 ay erteleme ile 100.000 TL’ye kadar bir krediden yararlanabilirsiniz.

avukatlik-ve-icralik-olan-kisilere-buyuk-firsat-geldi

Burgan Bank icralık kişilere kredi veriyor mu?

İcra borcunuzu ödediğinizde, kredi imkânınız bulunmakta. Krediden yararlanabilmek için emekli olmanız ya da bir malınız ipotek ettirmeniz gerekmekte, emekli olanların ise maaşnı Burgan Banka taşıması gerekmekte. İpotekte ise malınızın değerinin %50’si kadarında kredi kullanabilirsiniz. Burgan bank’da Ziraat gibi 60 ay vade vermekte ama erteleme şansınız yok ve aynı Ziraat Bank’da olduğu gibi 100.00 TL’ye kadar bir kredi alabilirsiniz.