ATV'de Dizi Kıyımı Devam Ediyor! Gençliğim Eyvah'tan Sonra Sıra Maria İle Mustafa'ya Geldi!

ATV'de Pazartesi akşamları yayınlanan Gençliğim Eyvah dizisinin reyting kurbanı olup final yapmasının ardından yine reytingleri düşük olan ve Pazar akşamları yayınlanan Maria İle Mustafa dizisine sıra geldi. ATV bu dizi için yapımcı firmayı acil olarak toplantıya çağırdı. Maria İle Mustafa final mi yapacak?

ATV'de Dizi Kıyımı Devam Ediyor! Gençliğim Eyvah'tan Sonra Sıra Maria İle Mustafa'ya Geldi!
07 Ekim 2020 - 20:00 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:29

Türk televizyonlarını ayakta tutan dizi sektörü zaman zaman gelen kötü haberlerle sarsılıyor. ATV bu sezon dizi kıyımına oldukça erken başladı. Önce Pazartesi akşamları yayınlanan Gençliğim Eyvah dizisine operasyon yapan ATV bu diziye final yaptırdı. Şimdi ise sıra reytingleri oldukça düşük olan Maria İle Mustafa dizisine geldi.

ATV'DE DİZİ KIYIMI DEVAM EDİYOR!

ATV pazar akşamlarını ayırdığı Maria İle Mustafa dizisinden beklediği performansı elde edemedi. Reyting sıralamasında dibe vuran dizi Pazar gününün listesinde ilk 10'a girmeyi başaramadı. Bu gelişme üzerine yapımcı firma ATV tarafından acil olarak toplantıya davet edildi.

ATV ACİL OLARAK TOPLANTIYA DAVET ETTİ

Yapımcı firma ile ATV arasında gerçekleşecek olan toplantıda dizinin gününün değişmesi veya dizinin final yapması gündeme gelecek. Dizinin gününün değişmesi konusunda reytinglerin artacağına dair yapımcı firma garanti verirse Maria İle Mustafa'nın yayın günü değişecek. 

MARİA İLE MUSTAFA REKABETE KURBAN GİDİYORATV'de Salı akşamları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çarşamba akşamları Kuruluş Osman, Perşembe akşamları Bir Zamanlar Çukurova, Cuma Akşamları Hercai ve Cumartesi akşamları ise Kim Milyoner Olmak İster yarışma programları yayınlanıyor. Maria ile Mustafa'ya ise sadece Pazartesi akşamları kalıyor. Pazartesi akşamına dizinin alınması durumunda ise Show TV'nin Çukur dizisi ile rekabete girecek olması ATV'yi kara kara düşündürüyor. ATV gün dezavantajı nedeniyle yapımcı firmaya sunacağı final kararında daha çok ısrarcı olacak. Maria İle Mustafa dizisinin 3 bölüm sonra final yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum