ATV Ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Ocak 2022 bugünkü bölümde yaşananlar merak konusu oldu. Özellikle Muğla'da işlenen çifte cinayet izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Paslı çiftini kim öldürdü sorusunun yanıtı Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi tarafından araştırılıyor. Peki çobanlıkla geçinen çift dedikodulara mı kurban gitti? ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Ocak 2022 bugünkü bölümde yaşananlar ve yeni gelişmeler haberimizin devamında...

11 Ocak Müge Anlı bugünkü bölüm Atv YouTube canlı yayın

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümü yakından takip etmek isteyen izleyiciler Müge Anlı ATV YouTube canlı yayın bilgilerini merak ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ATV ekranlarında saat 10.13 arasında izleyici karşısına çıkıyor. Aynı zamanda Müge Anlı bugünkü bölüm Atv YouTube kanalında da programın bitiminin hemen ardından tam şekilde paylaşılıyor.

atv-canli-yayin-muge-anli-11-ocak-2022-muglada-cifte-cinayet-cozuldu-mu-katil-kim-2

Müge Anlı'da bugün neler oldu 11 Ocak 2022?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde Muğla'da işlenen çifte cinayet konuşuluyor. Programa katılan Kadir Bey, 9 Mart tarihinde kardeşinin ve eniştesinin evden çıktıktan 20 dakika gibi bir süre sonra Pusu kurularak öldürüldüğünü iddia ediyor. Yine aynı bölgede yaşayan ve çobanlık yapan Ali isimli bir kişinin Çiftçi ortadan kaldıracağını daha önce de sık sık çevrede yaşayanlara söylediği iddia ediliyor. Özellikle çifte cinayetin nedeninin köyde yayılan dedikodular olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

Diğer yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Mehmet Bey, 22 yaşındaki eşi ve 5 aylık bebeğini arıyor. Eşine şiddet uygulamakla suçlanan Mehmet bey, iddiaları kabul etmiyor. Eşini bırakarak ailesinin yanına giden genç kadın ise şiddet gördüğünü belirtirken eşinin yanına dönmeyi kabul etmiyor. Şiddet iddialarını duyan Müge Anlı ise genç kadına ısrar etmekten çekindiğini bu nedenle de genç kadının kararına saygı duyduklarını söylüyor.