ATM’den Çekebilirsiniz, Maaş Hesaplarına Tam 5000 TL Yatacak. Son dakika kampanyası duyurusu geldi. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası üzerinden çekecek vatandaşlar veya çekmeyi düşünen kişiler, 5000 TL'ye kadar kredi avantajından faydalanabilecek.

Emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası'ndan alan yurttaşlar veya almayı düşünenler, 5000 TL'lik kredi alabilecek. Daha düşük miktarlarda nakit para ihtiyaçlarını karşılayan Yapı Kredi Bankası, öte yandan 36 aylık vade seçeneği ile çok rahat bir şekilde ödeme kolaylığı tanıyor. Mart ayı içerisinde koşulları yerine getirilen emekli vatandaşlara 5000 TL'lik nakit ödemesi gerçekleştirilecek. Ay sonuna kadar devam edecek bu kampanyaya başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların Yapı Kredi Bankası'nın kendilerine en yakın olan şubelerine giderek ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden işlemlerini yapmaları mümkündür.

2022 Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyon Ödemeleri Ne Kadar?

Emekli vatandaşlar, bankalardan devamlı bir biçimde promosyon ya da bununla beraber nakit krediyi avantajlarını takip ediyor. Emekliliğe yeni hak kazanacak yurttaşların bankası şeklinde bir atılım gerçekleştirim Yapı Kredi Bankası, gerçekleştirmiş olduğu son atılım ile birlikte 5000 TL'lik nakit vereceğini açıkladı. Emekli yurttaşlar, şartları yerine getirmeleri halinde 2500 TL'lik nakit promosyon ödemesi ile beraber aynı zamanda 2500 TL'lik artı para biçiminde toplamda 5000 TL'lik bir ödeme alacak. Kampanya için son fırsat tarihi ise 31 Mart 2022 olarak açıklandı.

Müracaat İşlemlerinizi 31 Mart 2022’ye Kadar Yapabilirsiniz

son-dakika-bankamatik-karti-olanlara-3-banka-tarafindan-15-bin-tl-yatirilacak1-3

Emekli haberleri dur durak bilmeden gelmeye devam ediyor. Bankalar ise emekli vatandaşların maaşlarını kendi şubelerinden vermek amacı ile adeta birbiriyle karışmalı bira rekabet halinde nokta şüphesiz ki 2022 senesi içerisinde gerek promosyon ödemeleri açısından bakıldığında gerekse de vatandaşlara sunulan diğer fırsatlar açısından bakıldığında Yapı Kredi Bankası, yine yaptı yapacağını.