ATM kartınız varsa anında 10.000 TL ödeme alacaksınız! Kampanya bugün başladı 2 gün sonra bitecek! Son dakika haberi ile sizlerde hemen ödeme alın!

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

ATM kartınız varsa anında 10.000 TL ödeme alacaksınız! Kampanya bugün başladı 2 gün sonra bitecek! Son dakika haberi ile sizlerde hemen ödeme alın! ATM kartı olan vatandaşlara hemen ödeme haberi bankalardan geldi. Kamu bankaları kampanyayı başlattı. Detaylar haberimizde...

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ATM kartı olan vatandaşlara 10000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden yapacağınız başvurular ile birlikte 36 ay vadeli nakit kredi kullanabilirsiniz. Başvuru yapmak istiyorsanız, bankanın ATM kartı üzerindeki hesap numaranız üzerinden bir internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. 

İnternet bankacılığı şifrenizi aldıktan hemen sonra başvurunuzu gerçekleştirecek ve ne kadar kredi onayı aldığınız hemen göreceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişilerin bireysel müşteri olması gerekmektedir. Bireysel ihtiyaç kredisi adı altında verilecek olan 10000 TL kredilerde ilk taksit ödemesini 90 gün erteleme yaparak, Kurban Bayramı sonrasında, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Üç kamu bankasının vermiş olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte, 15000 TL'ye kadar olan kredilerde, bazı şartlar aranacak. Kredi kullanacak olan kişinin banka sicilinin temiz olması gerekiyor. Banka sicili temiz olmayan kişiler, onaylı kredi kullanamazlar. Bankalardan ödemekte olduğunuz kredi ve kredi kartı borçları da varsa, bu borçlarınızı da güncel borç ödemesini yapmanız gerekmektedir. Üç kamu bankası üzerinden verilen bu kredi desteklerini alabilmek için ayrıca hesaplarınızda haciz, bloke olmaması da gerekiyor. 

bu-sefer-mujde-kredi-notu-dusuk-olanlara-onay-alamayanlara-kredi-verilecek

Çalışan kişilerin sigortalı iş yerlerinde çalışıyor olması, emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını kamu bankalarından alması durumunda kredi başvurusu yapılabilecektir. Pandemi dönemi ile birlikte, başlatılan bu kredi başvurularını bankanın internet bankacılığına girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca ATM üzerinden de kredi başvurusu yapma imkanınız vardır. ATM üzerinden kartınızı banka ATM'sine yerleştirin ve buradan krediler menüsü üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapın. Onaylanan krediniz hemen hesabınıza yatarsa, ATM üzerinden belirtilen limit kadar para çekme işlemlerini yapabileceksiniz.