Ekonomi

ATM Kartı Olanlar! Bu Parayı Almak İçin Zahmet Etmeyeceksiniz: 30.000 TL Hesabınıza Direkt Yatacak

Atm kartı olan vatandaşlar artık ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, 30000 TL’ye kadar aynı gün içinde hesaplarına yatırılacak olan ödemeler ile birlikte kredi kampanyalarına katılarak, işlem yapabiliyor. Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi verileceği açıklandı. Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan bireysel müşterileri için hazırlanan bu kampanyada 36 ay vadeye kadar gelir belgesiz 30000 TL nakit krediyi istediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak kalabileceksiniz.

Akbank

Akbank müşterisi olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden yapabilecekleri bu kredi kampanyası başvurusunda, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak ihtiyaç kredisi olabileceğini söyleyebiliriz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredilerden şartlara uygun olarak sizler de 30000 TL‘ye kadar ödeme alabilirsiniz. 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların 3 ay ertelemeli olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için şartlara, aynı gün içinde ödeme yapılması gerekiyor.

Denizbank

Denizbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalar ile birlikte sizler de 30000 TL kredi kullanabilirsiniz. 30000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır.