Atasay Kamer kimdir? Atasay Kamer kaç yaşında? Atasay Kamer nereli? Atasay Kamer serveti ne kadar? Atasay Kamer evli mi? Atasay Kamer sevgilisi kim? Atasay Kamer nerenin sahibi? Hande Erçel ile Atasay Kamer sevgili mi?

Atasay Kamer merak konusu oldu. Haned Erçel ile Atasay Kamer beraber mi? Hande Erçel ile adı anılan Atasay Kamer kimdir merak konusu oldu?

Atasay Kamer kimdir? Atasay Kamer nereli? Atasay Kamer kaç yaşında? Atasay Kamer ne iş yapıyor? Atasay Kamer ne mezunu?

Söylemezsem Olmaz programında Atasay Kamer'in Hande Erçel ile beraber olduğu iddia edildi. Erçel fanları Atasay Kamer kimdir merak etti.

hande-ercel-ve-atasay-kamer-ask-mi-yasiyor-1646936773

Atasay Kamer Kimdir?

Atasay Kamer 1986 yılında doğdu. 36 yaşındadıri. London School of Economics and Political Science'ta Yönetim Ekonomisi ve New York Pace Üniversite'sinde İşletme Yönetimi eğitimi almıştır. Daha sonra Goldman Sachs'ta staj yapmıştır.

Dedesi aynı isimli Atasay Kamer'dir. Atasay Kamer dedesinin kurduğu Asgold markasının başına geçerek mafrkayı yeni bir oluşuma sokmuştur.

Böylece Atasay marakasını pazarlamıştır. Ünlü mücehverat markası Atasay'ın Pırlanta Markaları Direktörlüğü'nü ve CEO'luğunu yapmaktadır

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Aile şirkertleri Atasay Kuyumculuk ve Atasay markalarının Genel Müdürüdür.

Kamer ailesi Recep Tayyip Erdoğan'a yakınlıkları ile tanınmaktadır. Rize'de yaptırdıkları sağlık merkezine Recep Tayyip Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan'ın adını vermişlerdir.

Şirket AK Parti döneminde kuyumculuk alanında parlamıştır.