Başrollerinde Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazanl Kaya, Beren Saat, Nebahat Çehre gibi isimlerin yer aldığı Aşkı Memnu dizisi tekrarları ile rekor kırmaya devam ediyor. 

Yayınlandığı dönem büyük ses getiren dizi dizideki isimler için de dönüm noktası olmuştu. Beren Saat, Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Fettahoğlu, Zerrin Tekindor hatta Nebahat Çehre için bu diziden sonra adeta hayatları değişmişti..

MECLİS KOLTUKLARI BOŞ KALMIŞTI

Yayınlandığı dönemde final bölümü ile Ankara'da meclis koltukların dahi boş kaldığı Aşkı Memnu dizisi her sene gündem olmayı başarıyor. 

Aşkı Memnu dizisi tekrar bölümlerinde finla bölümü ile her sene sosyal medyada konuşulmayı başarıyor. Türk televizyon tarihine adını kazıtan dizi Teve2'de yayınlanan tekrar bölümlerindeki veda bölümü ile yine gündem oldu.

Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eserinden aynı adla uyarlanan Aşkı Memnu dizisi başarılı yönetmen Hilal Saral ışığında büyük ses getirmeye hala devam ediyor. 

Sosyal medyada kullanııclar Aşkı Memnu etiketi ile tweet atarak dizinin efsanelere adını yazdıran son veda bölümünün hala aynı heyecanla izlendiğini dile getirdiler.