Tekirdağ Süleymanpaşa'da seyir halinde olan bir otomobil ile askeri personel taşıyan servis minibüsünün çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1'i ağır 14 askeri personel yaralandı.

14 kişinin yaralandığı kaza olayı az önce Tekirdağ Süleymanpaşa'da meydana geldi. 

Gelen bilgilere göre ilçede bulunan askeri kışlada çalışan askeri personeli taşıyan servis minibüsü yolda seyir halindeyken, D.A isimli sürücünün kullandığı özel bir otomobil ile çarpıştı.

1'i ağır 14 yaralı

Kazayı gören diğer sürücülerin haber vermesiyle birlikte olay yerine çok sayıda kurtarma ve 112 sağlık personeli sevk edildi. Çarpışmanın etkisiyle askeri servis minibüsü içinde bulunan 14 kişinin yaralandığı tespit edildi.  1'i ağır 14 yaralı personel olay yerinde yapılan ilk yardım sonrasında Tekirdağ’daki bulunan çeşitli hastanelere sevk edildi.

Gözden kaçırmayın

Survivor All Star'daki Kadına Şiddet İddiası İçin Emniyet ve RTUK Devreye Giriyor: Hani Kadın Beyanı Esastı? Survivor All Star'daki Kadına Şiddet İddiası İçin Emniyet ve RTUK Devreye Giriyor: Hani Kadın Beyanı Esastı?

tekirdağ kaza

Jandarma bölgede güvenlik önlemi aldı

Bölgeye gelen jandarma ve polis ekipleri de kaza bölgesinde güvenlik önlemleri aldı. Yaralı askerler hastanede tedavi altına alınırken, kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.